reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

Może faktycznie łóżeczko powinno kojarzyć się tylko ze spaniem ale w naszym przypadku zabawki wokół łóżeczka się sprawdzaja bo jak Antek sie budzi to nie płacze tylko bawi się i rozmawia ze swoimi misiami.
 
reklama
A u nas dzis sukces!! Po kilku dniach usypiania po godz.23, dzis o 21 moj aniolek wygladal tak:
Image9.jpg

(z tej radosci, az oprawilam ten piekny obrazek w ramki :-D)
 
Vici - spanie na brzuchu może być zagrożeniem, ale tylko dla pewnej grupy dzieci, np. z wadami serca. Dla zdrowych dzieci jest to podobno najlepsza pozycja do spania. Tymbardziej, że nasze dzieci już same się odwracają.
Buba - od wczoraj zaczęłam robić tak jak Ty, tzn. najpierw karmienie (wieczorem), potem kąpiel, potem do łóżeczka. Zauważyłam, że wieczorami mały coraz częściej zasypiał przy cycu i chyba już się zaczął przyzwyczajać. Niestety nie obyło się bez koncertu, ale to dlatego, że właśnie wychodzi mu górna dwójka i biedak cierpi. Skończyło się na czopku:-(. Zobaczymy, co będzie dalej, na razie jestem dobrej myśli:tak:.
 
Priscilla - ślicznie. I dziecko i zdjęcie w ramce.

Ja się właśnie wczoraj w nocy zastanawiałam jak zrobić jej zdjęcie, żeby fleszem po oczach nie błysnąć i jej nie obudzić. Też ślicznie wyglądała. Nawet sobie z Mężem postaliśmy i pogapiliśmy się na nią :-).

A w czym robiłaś tą ramkę?
 
Priscilla cudownie,tak slodko spi!!! prawdziwy aniolek :tak:
ZuziaBedzie dobrze.Trzymam kciuki.Franek to juz dawno nie pamieta jak to jest zasypiac przy cycu....a to takie fajne uczucie bylo jak on sobie tak ciumkal i ciumkal i zasypial.Powiem szczerze ze to mi tego bardziej brakuje niz jemu :zawstydzona/y:
A co do spania na brzuchu to tez slyszalam ze to najlepsza pozycja dla zdrowych niemowlat......a jeszcze do niedawna byla niezdrowa...i badz tu madry......
 
Vika jak byla noworodkiem uwielbiala spac na brzuchu. Czasem budzila sie w srodku nocy i nie bylo sposobu aby usnela inaczej niz na brzuchu. Musze przyznac, ze strasznie sie balam, ze se udusi. Ale teraz tylko pleci sa the best
 
reklama
Victor spi i oczywiscie znowu na brzuchu,buba masz racje specjalisci zmieniaja zdanie tak szybko ze nieraz zglupiec mozna.Nasze mamy mialy pod tym wzgledem chyba lepiej
 
Do góry