• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ach śpij kochanie...

a ja nie wem o której się obudzili bo ja wstałam o 8:szok: to maluchy juz biegały po domu i sie dobrze bawili wszędzie zabawki Patryk to nawet mnie przekonywał aby jeszcze nie wstawała bo jestem śpiąca:-D
Ja tez niewiem o ktorej mali wstali bo jak sie obudzilam o 7.40 to juz wszyscy szaleli:sorry2: Chris otworzyl Jenni kojec i ta sobie urzedowala:sorry2:
 
reklama
reklama
Emilka wstała o 7:00 ale do 8:00 posiedziała w łożeczku ale ja już nie mogłam zasnąć :baffled: ale o 10:00 znów zasneła nawet dobrze bo wcześniej mi na noc zaśnie ;-):tak:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry