reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach te chłopyyyy!!!!!!

reklama
Ja w ciąży moge być, rodzić też moge ale dwójki takich urwisów jak Patryk to sobie jakoś nie wyobrażam :no::sorry::happy::unsure::eek: Chociaż psychicznie już się nastawiam i jak tylko Ptysiek stanie się przedszkolakiem, to z mężem bierzemy się do "roboty" :rofl2:
1) ... Miśka to sobie nie wyobrażam do ogarnięcia:-pi dlatego:
2) szacun za plany:tak::-)
 

doris,
aż mi się na wspominki zebrało ... jak kiedyś z "jeszcze nie mężem" ;-) papieroska "po" paliliśmy w łóżku :-D

ida, jeszcze nie ma za co szacunować :-p to dopiero plany ;-) Ale wiem jedno, nie chce żeby Patryk był jedynakiem :sorry::-)
 
Dorisek, Roxi mimo iż dymka kiedyś puszczałam, to nigdy "po" nie próbowałam ;-) a słyszałam słyszałam, ze to dodatkowa przyjemność ;-)
Dawidowe to sie spisał :-). A widzicie jak im się chce to potrafią te chłopy nasze :-)
 
Do góry