reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Adamex vicco czy Quinny Moodd? :)

Dołączył(a)
27 Październik 2017
Postów
1
Mamusie, stoję przed trudnym wyborem wózka. Zastanawiam się nad Adamex vicco a Quinny Moodd. Wiem, że są to dwa zupełnie różne wózki i trudno je porównać... Ale co polecacie? Jakie macie doświadczenia?
 
reklama
a brałaś pod uwagę x-lander? Mi się spodobał akurat ten wózek bo ma to na czym mi zależało najbardziej czyli duża gondola, duża budka, aluminiowa, lekka rama, duże koła, łatwość składania, łatwość manewrowania w sklepowych alejkach no i ładnie wygląda
 
Z quinny moodd to jest tak, że albo kochasz albo nienawidzisz. Ja osobiście kocham, drugie dziecko w nim jeździ. Mamy na zimę dokupione os przednią na dwa koła. Większość mam narzeka na małą gondole i płytką spacerowe. Mój syn po moodd już nigdy nie chciał wózka bez t-bar. Ja, mąż i rodzina zadowolona. Mi generalnie nie podobają się adamexy i wszystko podobne. Najlepiej jedź do sklepu i pomacaj :)

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja guinny sprzedałam po 4 miesiącach z uwagi na maleńką gondolę i zimowe dziecko teraz mam camarelo... i jest super... zależy w jakim okresie dziecko używa gondoli w jakim terenie się poruszasz... jest wiele czynników za i przeciw

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, też uważam że najlepsza metoda to przymierzyć się i pomacać w sklepie, wtedy najlepiej wybierzesz idealny wózek
 
Do góry