reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADHD z niedostosowaniem społecznym

reklama
moje dziecko chodzi na terapię grupową a ja mam tam możliwość skorzystania z grup wsparcia.
cppz-abba.home.pl

p.s. na tej stronie utworzono też forum na temat ADHD i terapii
 
moje dziecko chodzi na terapię grupową a ja mam tam możliwość skorzystania z grup wsparcia.
cppz-abba.home.pl

p.s. na tej stronie utworzono też forum na temat ADHD i terapii
Witaj Azja!
To mój pierwszy post na tym forum. Sprawdziłam stronkę, którą polecasz -jest świetna! Zamierzam podjechać do tego ośrodka.
Mam 6-letniego (prawie) synka,który nie jest - na razie i oby tak zostało - zdiagnozowany, jako dziecko z ADHD. Mimo to ma kilka zachowań charakterystycznych dla tej choroby. Wczoraj byłam z nim u p.dr Kułakowskiej na diagnozie psychomotorycznej. Dostaliśmy skierowanie na 30 sesji po 1,5 h, 2 * w tygodniu. To ma niby pomóc. Dostaliśmy adres do Falenicy. I tutaj moje pytanie: może wiesz,gdzie w Warszawie przeprowadzane są takie zajęcia? Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc.
 
Witam!
Jestem studentką V roku fizjoterapii. Piszę pracę magisterską pt."Analiza nawyków związanych z zasypianiem dzieci z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi".
W tym celu muszę zebrać minimum 30 ankiet od rodziców, których dzieci mają ADHD, bądź rodzice widzą, że ich dziecko jest nadpobudliwe, impulsywne, zdekoncentrowane. Wiek dziecka nie gra istotniejszej roli.
Jeśli ktoś z Państwa byłby skłonny do pomocy, proszę o kontakt: monini87@gmail.com
Pozdrawiam!
 
Witam!
Jestem studentką V roku fizjoterapii. Piszę pracę magisterską pt."Analiza nawyków związanych z zasypianiem dzieci z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi".
W tym celu muszę zebrać minimum 30 ankiet od rodziców, których dzieci mają ADHD, bądź rodzice widzą, że ich dziecko jest nadpobudliwe, impulsywne, zdekoncentrowane. Wiek dziecka nie gra istotniejszej roli.
Jeśli ktoś z Państwa byłby skłonny do pomocy, proszę o kontakt: monini87@gmail.com
Pozdrawiam!
 
Do góry