reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Adopcja dziecka nastolatki

reklama
Mówicie co chcecie, ale mi się wydaje, że autorka czeka po prostu aż sam problem się rozwiąże. Chyba myśli, że pozbędzie się w taki sposób dziecka. Tylko jak widać nie ma pojęcia, że nie tylko pozbawi życia dziecka, ale również i swojego.
 
Najgłupszy powód ever. Masz 16 lat, czy ktoś dorosły wie o ciąży? Czy ktoś się Tobą opiekuje? Widzę, że nie odzywasz się od jakiegoś czasu, mam nadzieję, że to dlatego, że jesteś już w szpitalu.
W poprzednich komentarzach napisała że o ciąży wie jej były oraz obecny partner. Do 6 miesiąca nie chodziła do lekarza i tak naprawdę nie wiadomo czy poszła.
 
W poprzednich komentarzach napisała że o ciąży wie jej były oraz obecny partner. Do 6 miesiąca nie chodziła do lekarza i tak naprawdę nie wiadomo czy poszła.
później napisała, ze poszła i maja zrobić „jakieś” badania.
Ale czy jako 16-latka to wizyta odbywa się z opiekunem/ za zgoda opiekunka czy nie?
 
później napisała, ze poszła i maja zrobić „jakieś” badania.
Ale czy jako 16-latka to wizyta odbywa się z opiekunem/ za zgoda opiekunka czy nie?
Nie jest pełnoletnia. Więc do lekarza musi chodzić z opiekunem.
" Jakieś" badania? To ona nie wie jakie badania?
Mi tutaj coś nie pasuje. Albo to faktycznie troll albo ona w ogóle nigdzie nie była. A nie daj Boże coś zrobiła żeby pozbyć się " problemu" narażając swoje życie
 
Nie doczytałam. Ale dziewczyna 16 letnia potrzebuje opiekuna prawnego, żeby odbywać wizyty. Na IP też na pewno chcieliby wezwać rodzica.
Nawet do dentysty moja siostra potrzebuje iść z mamą a nie sama. A co dopiero 16latka w ciąży.
Podejrzewam, że u tego lekarza nawet nie była i na IP również bo szpital od razu powiadomi opiekunów a jak nie opiekunów to opiekę społeczną.
 
reklama
Nie jest pełnoletnia. Więc do lekarza musi chodzić z opiekunem.
" Jakieś" badania? To ona nie wie jakie badania?
Mi tutaj coś nie pasuje. Albo to faktycznie troll albo ona w ogóle nigdzie nie była. A nie daj Boże coś zrobiła żeby pozbyć się " problemu" narażając swoje życie
jeżeli to troll to nie miesci mi się to w głowie, ze można wogole wpaść na taki pomysl i pisać takie rzeczy publicznie… a z drugiej strony jeśli to nie troll, to nieodpowiedzialność za swoje czyny przeraża mnie jeszcze bardziej…
I tak nie dowiemy się czy to prawda czy nie, pozostaje mieć nadzieje, ze jeśli to nie fake to dziewczyna w porę znajdzie się w rękach lekarzy.
 
Do góry