reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Adopcja dziecka nastolatki

reklama
Chociaż wierzyć mi się nie chce, że chodziła 3 dni z krwawieniem i nagle jest wszystko w porządku. Przecież to się kupy nie trzyma. Obawiam się, że ona w ogóle nie była u żadnego lekarza. O ile to nie trolling, bo ciężko mi uwierzyć, że 16 latka może być tak głupia i nieodpowiedzialna.
Okazało się że były to skórcze przed porodowe później miałam jeden dzień "wolności" od skurczy i 18.11 znów się zaczęły ale były mocniejsze i krwawienie wróciło więc pojechałam od razu do szpitala i urodziłam.
 
Niby nie ma, ale jak się tym obcym babom zawróciło 🍑, narobiło zamieszania i wzbudziło litość to ze zwykłej przyzwoitości można napisać 2 zdania zakończenia.
Zwlaszcza, że są tacy co poświęcili znacznie więcej czasu niż minute na napisanie komentarza😉
No ale każdy ma swój rozum
Bardzo przepraszam że martwiłam panie nie o to mi chodziło, nie było czasu na odpowiadanie bo jak nie szkoła to te bóle, jeszcze raz bardzo przepraszam.
 
reklama
Chłopczyk dziewczynka?
Przeżyło? Jakie są rokowania ?
Zostawiłaś w szpitalu czy pokochaliscie się od pierwszego wejrzenia?
 
Do góry