reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
katinka - i jak? prezencik byl?
zuzanka - no twoj prezencik to jest taki mega wypasiony. Zobaczysz jeszcze troche i juz mniej bedzie tych ciezkich chwil. Julianka zacznie przesypiac nocki a jak zacznie chodzic to tez sie juz sama troche soba zajmnie.
A... katarek przy zabkowaniu tez czesto wystepuje. Ja przy Ance na bol dziasel stosowalam bardzo nietypowa rzecz... he,he, he

anuszka- Dzieki :-D zdjecie kiepskiej jakosci bo komorka q juz po 21 bylo. Co do zabiegu - popytaj moze uda sie gdzies wczesniej, powiedz o swojej sytuacji to moze lekarzom serce zmieknie i da sie gdzies upchnac na wczesniej

Milego dnia!!!
 
hej ,hej
Dodałam wpis i nie ma go!!! hmm dziwne...

damqelle Byłam grzeczna to i prezencik był,dostałam wymarzona suszarke do włosów:)

dziewczyny chciałam sobie ubrac dzis choinke to moj m mnie wysmiał:) ze za wczesnie,no moze ciutke..hihihi ale juz powykładałam sobie dekoracje świateczne ,pusciłąm kolędy no i sie rozkleiłam:(
Tyle rzeczy wydarzyło sie w tym roku,wiecej tych złych ,tyle waznych decyzji podjelismy ,w sumie chyba najwazniejsze w naszym zyciu, tyle marzeń legło w gruzach...tak marzyłam w tamtym roku ze moze nastepna wigilie spedzimy juz we trójke,ale zycie weryfikuje za nas:(
Teraz marzę o TYM telefonie...

no to wzieło mnie na syntymenty:-(

Miłego dnia dziewczynki:)
 
Hej!

Katinka dobrze wiem o czym napisałaś :-( Ten rok dla mnie też jest koszmarny. Same niepowodzenia, jedno za drugim. Oby ten przyszły nie był gorszy to już będzie dobrze.

Anuszka musisz pytać o bliższy termin. Trzymam kciuki by taki się znalazł.

Damqelle piękną masz córkę :-)
 
Witam sie wieczorowo kobitki!

popołudnie miałam takie luzackie,kanapa ,kocyk ,herbatka zielona i pilot w moim władaniu:-Dnie czesto sie to zdarza..hihihi
uwielbiam takie soboty:)
wieczorek tez jest supeer,przejełam laptopa to sobie mysle ,skrobne cos do Was!!!
A Wam jak mija wieczorek??
 
Ja też mam leniwy dzień przed tv.
Wieczorek też przed tv.
Ja też lubie takie soboty bo rzadko się zdarzają.
Aaa i zrobiłam dziś moczke. Taka śląska 'potrawa' a raczej deser świąteczny.z piernika czekolady i z mnóstwem bakalii.
po raz pierwszy zrobiłam to sama!
Ale mi pycha wyszła. Do słoików i będzie na święta,jak dotrwa :-D
 
damqelle, śliczna dziewczynka z Twojej córeczki. Mniemam, że To Ania? :-D masz pomocnicę w kuchni jak się patrzy! I widać, że naprawdę sprawia jej to frajdę - taka buźka uśmiechnięta.

anuszka oj, to trochę będziesz musiała poczekać... Może jednak uda się załatwić coś prędzej?
Tego Ci życzę no i super, że udało Ci się mieć taka leniwą fajną sobotę :-)

Katinka tulę Cię bardzo mocno... Dla mnie ten rok też był bardzo trudny niestety.. Ja jeszcze nie ubieram choinki, nie przystrajam domu nic nie robię związanego ze Świętami. Nie chcę nawet myśleć, co będzie tego feralnego 26 grudnia.... Miało nas być więcej. A jest jak jest.
No ale też się cieszę, że sobotę miałaś udaną!

zuzanka, daje Ci maleńka w kość troszkę ;-) Na pewno jesteś jednak mega szczęśliwa. Ja wiem, że to wstawanie w nocy co i rusz co 2-3 godz jest strasznie męczące, ale macie ją przy sobie. Tworzycie już fajną rodzinkę, a czas tak szybko płynie.. Ani się obejrzysz, a Julianka będzie zasuwała na czworaka! Ściskam Was mocno i życzę dużo zdrowia


Pozdrawiam Was wszystkie I życzę udanej niedzieli, bo ja na pewno nie wpadnę tu jutro, mam czas wypełniony do granic możliwości...
zuzanka, Iszka, anuszka, smerfeta, mama, Katinka, damqelle - trzymajcie się cieplutko!
 
Hej dziewczynki:)

Smacznej porannej kawki Wam zycze:)
I znowu poniedziałek ,no ten czas na skróty chyba leci ,ja jeszcze dzis wolne:-D

zuzanka, Iszka, anuszka, smerfeta, mama,damqella ,celta _MIłego dnia GANGU OLSENA!!!!

Dziewczyny u mnie na stronie cos nie tak....
 
Hej :-D
ja sie witam, ale z pracy. No niestety trzeba bylo wstac. Zadraszczam leniwej soboty i niedzieli bo u nas wszystko w biegu, zwlaszcza wczoraj bo prosto z urodzin babci wyladowalismy z Szczesciarzem na izbie przyjec. Zapalenie wyrostka robaczkowego. Trzy godziny siedzenia w szpitalu, badania, przeswietlenia. Dzisiaj mlody ma byc na diecie i wieczorem na kontrole do szpitala :-(
anuszka - u nas tradycja sa makowki. Jadlas? Ja w tym roku nie robie bo jedziemy do babc i wszedzie beda makowki - a ja z roku na rok mniej jem. Za to karpia i pierniczki juz mam za soba. Jeszcze uszka do barszczu zrobie wczesniej i gotowa :-D
celta - to akurat Marysia jest :-D
Choc faktycznie moja Anka choc starsza od malej o 6 lat to duzo drobniejsza jest i zupelnie inna.

Pozdrawiam i zycze milego dnia :-*
 
reklama
cześć babeczki...
moja babcia
odchodzi na raka-jest złośliwy-ma zaatakowane wszystkie narządy wewnętrzne.......
modlimy się ,żeby nie odchodziła w bólach ..
lekarz powiedział mamie ,że jak sie pogorszy to ma nie dzwonic po karetkę bo oni juz zrobili wszystko co mogli i teraz w niczym nie pomogą....powiedziałam mamie,żeby wrazie co walczyła dla babci o morfinę!

jeśli zdążymy to w niedzielę pojedziemy ,żeby jeszcze zobaczyć sie z babcią ..jeśli zdążymy ......na Pomorzu strasznie jest jeśli chodzi o drogi i warunki-rodzice byli bez prądu od czwartku popołudniu do wczoraj ..włączyli Im dopiero po godz.18....
masakra!!!
nie miałam z Nimi kontaktu bo w piątek już Im komórki padły i przez sobotę i ndz.nie wiedziałam co u Nich-dopiero po 18.00 mama zadzwoniła,że ładuje tel.i wieczorem się zdzwoniłyśmy.


przepraszam ,że tylko o sobie,ale wiem ,że mnie zrozumiecie..:-(
 
Do góry