reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Mama dzięki, na razie wszystko jest pięknie bo zapłodniły się 2 komóreczki :-D Moja mama już mnie namawia na bliźniaki, no ale to jeszcze za szybko by o tym mówić, bo najważniejsze póki co, aby te komóreczki dotrwały do soboty
 
reklama
Smerfeta &&&&&&&&&&&&&&&&&& trzymać będę do soboty

my testy mieliśmy na 3 spotkaniu, ale pewnie tak wcześnie, bo nasza pani prowadząca spotkania była chora więc nie mieli co z nami zrobić

Damqelle moje niezbyt piękne drzwko miało dużo liści i owoców (bo to miało być owocowe drzewko) moja szybka analiza - chcę mieć dużą rodzinkę - proszę o komentarz ;), a mój M namalował palmę...

ale u nas ładne słonko, udanego dnia dla wszystkich
:-)
 
witam,
ale tu cisza i spokój

babole co tam u was?

a ja za tydzień zaczynam brać zastrzyki, wstęp przed stymulacją

kwiatuszek a co to to hegarowanie szyjki ?
 
heloł z pracy ..


Anuszka
ktoś makiem zasiał i cisza :-D
powodzenia z zastrzykami :-p


Smerfeta
jaaak tam ??? podzieliły się ładnie komórki? jaka decyzja ?? 1 czy 2 ??


Kawiatek
co Ci będą robić z tą szyjką ????????:shocked2: nie słyszałam takiej nazwy:sorry2:




pozdróweczki :)
 
Hejka!
Dziewczynki otóż na chwilę obecną mamy już 3 maluszki!!! jeden leniuszek zapłodnił się z opóźnieniem ;-) Leniuszek po tatusiu ;-)

Mama w programie rządowym jeśli nie mam 35 lat i jeśli nie ma szczególnych wskazań (tu się wskazuje poprzednie nieudane transfery), to można podać tylko 1 zarodeczek. Może i lepiej bo po moich przejściach boje się ciąży mnogiej. Oby tylko choć jeden maluszek przetrwał do mrożenia

Kwiatuszek powodzenia!!! mam nadzieję, że zabieg przebiegnie bez komplikacji!!!
 
Boziu
Ale tu cisza
Wątek podupada :’(
Ciągle 3mamy kciuki za Smerfetę !
A my byliśmy wczoraj na spacerze po starówce . . . Zaliczylismy nawet zwiedzanie zamku królewskiego bo akurat w niedzielę jest wolny wstęp.oczywiście nie wszystko jest dostępne ale jakąś tam część zobaczyliśmy :-D
Był też marsz wsparcia Ukrainy, kawa i odwiedziny w manufakturze cukierków :-D
 
Hej Dziewczynki moje:)
Ja pozbyłam sie w koncu mojego podłego goscia w osobie mojej szwagierki!!!!
I takim to sposobem powraca mi dobry humor:)Ojj jak ja sie ciesze ,wręcz tryskam optymizmem:):):)
Słoneczko swieci ,ciepełko na dworze,po prostu wiosna w moim sercu tylko z małymi chmurami bo telefon milczy jak zaklety:( ale jestem dobrej mysli -musze byc..

POZDRAWIAM WAS WSZSYTKIE KOBITKI SERDECZNIE
BBBBBUUUUZZZIIIIAAAAKKKIIIII
 
reklama
Hej Babole! Co u Was słychać?
Celta już tak dawno nie pisałaś, co u Ciebie???? remont Cię pochłonął, czy może już są dzieci? :blink:
Katinka no ufff, teraz czas na relaks ;-)
Iszka?
Damqelle? Jak oczęta? Ozdrowiały?
Mama szykujesz kolejną imprezę masową, że tak zamilkłaś? ;-)
Anuszka jak tam? brzuszek gotowy na zastrzyki?
Zuuuuuuzaaaa a jak u Ciebie? też przepadłaś
g035.gif


a co do mnie, by nie było, że też milczę ;-) w sobotę miałam transfer jednego malucha, a dziś dostałam info, że drugi maluch dotrwał do blastocysty i został zamrożony. Więc póki co mam dwa mini-dzieciaczki... Mam nadzieję, że choć jeden z nami zostanie
 
Do góry