reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

witam się z zieloną herbat a ten mało wiosenny dzień

Zuzanka ale słodziak, zazdroszczę :)

Anuszka nadal &&&&&&&&&&&

Smerfeta za maj &&&&&&&&

Mama, Celta, Katinka, Damqelle, Ulala miłego poniedziałku

Wróciliśmy znad morza. Było cudownie mimo kiepskiej pogody. Rybek się najadłam, pycha. Pooddychałam morskim powietrzem, odpoczęłam i naładowałam akumulatory. Szkoda, że weekend tak szybko minął...
 
reklama
iszka zazdroszcze morza, ja mam tak straaasznie daleko :-(

zuza - fajnie ze wpadlas. Piekna dziewczynka, taki skrzacik :-D

ulala - no bywa. Czasami jedyne wyjscie to oddac dziecko. Ja jestem szalenie wdzieczna kobiecie ktora urodzila mojego synka. Za to ze nie dokonala aborcji i z to ze go oddala. Pewnie czasem o nim mysli, ale wtedy sama byla jeszcze dzieckiem.
Jak szkoda ze pogoda sie zalamala, tak pieknie bylo. Rower musial zostac w domu :'(
 
Zuza
piękna smerfetka ta Twoja "nasza" Julianka :))))
grunt to dobrze wykorzystać czas w czasie drzemki dziecka a Ty widzę dajesz rade wiec cieszę się ,żeś taka dzielna :tak::-)


Damqelle
no pogoda do środy bedzie do bańki..trzeba przeżyć ..a potem ruuuszysz ku przygodzie :-D


Iszka
dziękuję i Tobie miłego dnia :)
ja skacze nad morze jak jestem u rodziców.
a rybka nigdzie nie smakuje tak jak tam :cool2:



u nas obiadowo wiec i Wam smacznego życzę ..
 
Hej dziewczynki
Ja mam kilka dni urlopu przymusowego niestety taka polityka w naszej pracy , a jak bede potrzebowala ten urlop to bedzie problem zapewne

W poniedzialek mam wizyte kontrolna ciekawe co tam doktorek powie kiedy 2 podejscie mozliwe
 
Doberek!
Zuzanka widać po mince Julianki że rządzi :-D łobuziara mała ;-) chyba ma duże oczka co?
Kwiatuszek no tak, w naszej sytuacji taki urlop to cholernie uciążliwa sprawa :no:
Damqelle masz rację, w sumie to dzięki takim kobietom, które decydują się oddać swoje dziecko, wiele rodzin, które nie mogą mieć biologicznego dziecka, mogą w końcu doczekać się dzieciątka. Jakby nie było, jesteśmy im wdzięczne :happy2:

Dziewczyny ja z Gdańska i nie za często chodzę nad morze haha :-D:-p Marzy mi się raczej wyjazd do Łeby ale mój M niebardzo chce :sorry2:
W związku z tym, że pogoda dzisiejsza jest masakryczna, życzę Wam pogody ducha ;-)
 
Zuza
Ale slodziak :-D

Kwiatuszek
Witaj i tu &&&

Ja tez kocham morze i rybke ale tylko tam :-D
Chcialabym w tym roku spedzic nad morzem chociaz kilka dni.
Bylam u lekarza i dostalam L4 do konca miesiaca. Ale sie ciesze, tak mi sie spodobalo na tym urlopie. Czuje sie juz lepiej ale nie moge brac lekow wiec pewnie jakbym poszla do roboty to bym przepadla :-\
I dostalam opryszczke :-(
W czterech miejscach dookola ust i na nich

Pozdrawiam popoludniowo z herbatka z imbirem cytrynka i miodem - mniam - polecone przez kumpele i forumowiczki
 
Hej Kobitki:) Witam sie wieczorowo...zaczyna sie mój horror (jak to mąż mój mówi} M jak miłosć ,ale skrobne cos do Was:)

CELTA Dziubku Oby te nasze telefony sie rozdzwoniły,ehh ale by było pieknie:):)!!

ANUSZKA Nie zazdroszcze opryszczki ,masakra to dziadostwo sie roznosni,smaruj ,oby szybko znikneło!

ZUZANKA Kochana no córcia przesliczna,te oczy można sie zakochac od pierwszego spojrzenia,cudna jest !!!

SMERFETA Jak to nie chodzisz nad morze??? Boże co ja bym dała zeby mieszkac nad morzem,uwielbiam mewy ,tych ich skrzek,boskie są,mogłabym jedną buchnąć i na parapecie chodować ...hihihi

ISZKA Kusicie tym morzem,ojj kusicie ,ja tez uwielbiam rybki nad morzem ,w domu nigdy nie smakuje tak samo:(

KWIATUSZEKQ Trzymam &&&& za poniedziałek!!

ULALA ,MAMA ,DAMQELLE POzdrowionka babeczki:)
MIłego wieczorku!
 
oj Katinka mogłyby się te telefony rozdzwonić to prawda... Czekamy dalej, wierząc że naprawdę WARTO.

anuszka &&&&&&&&&&&&&&&& i wyłaź z choróbska!

Iszka ależ ja Ci zazdroszczę tego morza... tych rybek najpyszniejszych na świecie i tego odsapnięcia od dnia powszedniego.

smerfeta no po prostu to jest niewiarygodne!!! Mieszkasz rzut beretem i nie chodzisz nad morze??? Aż ciężko uwierzyć, a to przecież takie relaksujące, a ten szum fal... Bierz męża pod pachę i śmigajcie. teraz będzie coraz ładniej i przyjemniej :tak:
No a za maj &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

zuzanka no jaka fajna ta Wasza mała!!!! ale jak mam być szczera, wyobrażałam sobie, że jest mniejsza, a to już duża dziewczynka :-D śliczna do tego i naprawdę rozumiem, że cała złość i zmęczenie odchodzą w niebyt jak spoglądacie na takiego rozkosznego brzdąca - całkiem Waszego! Niech będzie zdrowa, niech rehabilitacja przynosi świetne efekty, a Wasza więź umacnia się każdego dnia mocniej i mocniej.

mama pracusiu.... Odsapnij chwilkę. Pogoda nam się ciut zjeb....a, ale weekend ma być ponoć ciepły i słoneczny :tak:

kwiatuszeq za wizytę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

damqelle, ulala

Miłego dnia :tak:
 
witam kochane ..dzień jak :confused2:--o taki ..
cóż trzeba przeżyć i czekać na słonko.


Celta
odsapnęłam wczoraj-miałam tylko tą jedną panią rano a potem juz typowy wolny dzień-akumulatory naładowałam..zaraz mam oczyszczanie pleców ..potem makijaż próbny na slub ..później pedi ,mani i hennę komplet..później jade po dzieci a po 17 mam jeszcze 2 hybrydowe..


Smerfeta
a jak Twoje rzęsy bo nie wiem czy ten wiatr to niż pogodowy czy Ty taki wicher robisz :-D



miłeeego ;)ide suszyć włosy.
 
reklama
Hej:)
Dziewczyny u Was tez tak paskudnie??? u mnie masakra ,leje ,wieje i wogóle do bani,eh nawet sie z domu wyjsc nie chce...Ja chce LATO!!!!!
Obiad mam od wczoraj ,to przynajmniej to odpada,mam zamiar sie wziąć za segregacje mojej szafy ,uff zbieram sie juz od poczatku marca i cieżko mi to idzie,ale musze taką porządną segregacje zrobic bez sentymentu i tu jest własnie problem ,bo wszystko sie przyda;-)

Miłego dnia kobitki:)
 
Do góry