reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
cześć dziewczyny

witam się wieczorowo lopop bo nie ma na naszym forum żadnego takiego a ja z chęcią będę na nim pisać ,jeśli nawet będę sama :-D:tak:
caroline a dlaczego przekładają ,możesz mi więcej napisać w tej sprawie?
 
Witaj Zuzanka :-)
Trzymam za Was kciuki. Znam małżeństwo, które po wielu nie udanych próbach, postanowiło adoptować dziecko. To był kilkuletni chłopczyk. Przy końcówce papierologii okazalo się, że zaszła w ciażę. Chłopca adoptowali, a sami dochowali sie jeszcze dwójki szkrabów. Życze Wam powodzenia, jesteście bardzo odważni:-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
dzięki Kruszka ,ja mam tylko nadzieję ,że wszystko szybko przebiegnie te szkolenie i cała reszta ,która Nas czeka :szok::tak:a o takich przypadkach się słyszy :-)więc ciiiiiiii......:happy2:
 
cześć dziewczyny

witam się wieczorowo lopop bo nie ma na naszym forum żadnego takiego a ja z chęcią będę na nim pisać ,jeśli nawet będę sama :-D:tak:
caroline a dlaczego przekładają ,możesz mi więcej napisać w tej sprawie?

Bo sędzia chciała dać matce szansę...Oliwka miała jeździć na weekendy do mamy a kurator nadzorować i sędzia chciała zdecydować co dalej po wakacjach.
Ale matka i adwokat się nie zgodzili, chcieli powrotu dziecka natychmiast.
Więc sędzia na przekór im zarządziła jak wyżej, weekendy u matki.
Na co matka na koniec rozprawy nawyzywała mnie i sędzinę :)

Zobaczymy jak to będzie bo mała nie chce do niej jeździć i mimo postanowienia sądu odmawia:)
 
reklama
Malwisia my o noworodka się będziemy starać bo już duże wychowujemy od 4 lat :tak:mamy pod opieką moją siostrę o 15 lat młodszą w tej chwili już panna bo 16 lat w tym roku kończy :szok:nie braliśmy jej tylko prawnie bo nie chciałam zabierać praw rodzicielskich rodzicom ,bo nie miałam takiej potrzeby,a chciałabym malusie takie teraz :tak:
 
Do góry