reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

mmm... no to już niedługo zaczniecie a zanim się obejrzycie będziecie mieli kurs za sobą i zacznie się oczekiwanie właściwe:-) :)
 
reklama
no tak mi się wydawało, ale myślałam że coś pomieszałam.
porobiłaś tyle literówek ;) że dopiero teraz jak przeczytałam Twojego posta jeszcze raz to zrozumiałam że o kursie piszesz do Emkaem:-) :)
 
Tak byla jedna taka para ale oni mieli medyczne przeciwskazania do kolejnej ciąży. Były też dwie samotne kobiety.
 
Mmm a czy masz może kontakt z jakimiś innymi parami, które kończyły razem z Wami kurs? Czy do kogokolwiek ktoś się odezwał czy jeszcze nic? Do nas też nikt się nie odzywał, we wrześniu byliśmy na testach psychologicznych i rozmowie z p. psycholog i mieliśmy czekać na telefon odnośnie wizyty u nas w domu, nikt się nie odezwał jeszcze a wiem, ze w styczniu rusza kurs, na który mielismy nadzieję się załapać, zresztą tak też mówiła pani z OA że są jeszcze miejsca kiedy składaliśmy dokumenty. Ja dzwoniłam do osrodka na początku listopada, kazali czekać i w sumie to zdziwili się że dzwonie bo pani wprost zapytała po co dzwonię?
 
reklama
Do góry