reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
Czy ja wiem, coraz częściej się słyszy, oprócz gratulacji, wyrazy podziwu.
Chciałabym by więcej ludzi myślało tak jak Ty.
Dlatego ja mówię właśnie jak to jest ze swojej strony, osoby, której to bezpośrednio dotyka, że w tej sytuacji odbieram to niezbyt fajnie. Choć wiem, ze nikt nie ma złych chęci - to jasne.

mmm... 8 mcy, czekamy na noworodka z nieuregulowaną sytuacją prawną (rodzina zastępcza z zamiarem adopcji) dwie pary z grupy maja już dzieci, troszkę starsze. Wy ile czekaliście na córeczkę i w jakim ośrodku?

Magda, hehe, właśnie! :) dzięki...
 
A telefon dzwoni w najmniej odpowiednim momencie. My mieliśmy meGa remont i zabudowany hotel na Słowacji na weekend,
 
mmm..., z Wrocławia :-) Hehe, każdy tak mówi, że tak jest. My aktualnie myślimy nad piątą procedurą, własnie dostaliśmy informację o zdolności kredytowej ;P i znając życie, zadzwoniliby właśnie w takim momencie gdybyśmy już działali...:rolleyes2:
 
moniusia
U nas taka historia 11.01 rano usłyszeliśmy od dr że kolejny transfer, szósty, nie powiódł. Wracamy zdołowani do domu dzwoni pani z OA czy jesteśmy gotowi zacząć kurs, na który czekaliśmy rok, 19.03. Przeszliśmy testy itd w międzyczasie podeszlismy do crio. 19.03 w pierwszym dniu kursu zadzwonił dr że beta 207...
Niczego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

Powodzenia w każdym wymiarze :-)
 
Magda, widocznie tak miało być :-)!

My akurat wczoraj podjęliśmy ostateczną decyzję, że rezygnujemy z procedury. Najpierw czekamy na telefon, a później zobaczymy <3
 
reklama
Moniuszki myślę że to dobra decyzja. Całym serduchem jestem z wami i mocno trzymam.kciuki, żeby jak ajszybciej zadzwonili ;)
 
Do góry