reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

nouvelle

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
No to akurat prawda, w krk akurat do 1,5 roku. Pani nam powiedziała, że możemy oczywiście podzwonić gdzie indziej może byłoby szybciej- no ale to już wiążę się z dojazdami itd... No a jednak pracy nie porzucimy... Siostrze gratuluje, my niestety po 6 latach starań już się nie łudzimy o ciąże naturalną. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i doczekamy się naszego synka.

reklama

anielka1

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
moja kochana oto wykaz dokumentacji jakie muszę złożyć w ośrodku :

Wykaz dokumentów, które zobowiązani są złożyć kandydaci:

• wniosek (prośba) rodziny skierowany do Ośrodka określający cel starań kandydatów
  • skrócony odpis aktu małżeństwa
  • zaświadczenie o zarobkach lub oświadczenie o stanie majątkowym
  • opinia z miejsca pracy
  • życiorys
  • zaświadczenie lekarskie o ogólnym stanie zdrowia (w przypadku medycznych przyczyn nie posiadania biologicznego potomstwa prosimy o dołączanie zaświadczenia potwierdzającego ten fakt od lekarza specjalisty)
  • zaświadczenie lekarskie z Poradni Zdrowia Psychicznego
  • zaświadczenie z Poradni Przeciwalkoholowej
  • zaświadczenie o niekaralności
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na udostępnienie własnych danych na potrzeby Ośrodka (informacje o kandydatach są poufne i nie są udostępniane osobom nieupoważnionym)
jeśli chodzi o szkolenia to są po to abyśmy wiedzieli w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem jak zacznie dorastać,jak mam się zachowywać no i po tym szkoleniu oni wiedzą czy się nadajemy na rodziców :tak:
Nie wiem jak wyglądają szkolenia dla rodziców adopcyjnych ale uczestniczyłam dla rodziców zastępczych. Bardzo negatywnie na początku podchodzilismy do tego , z czystego braku czasu i chęci. I powiem wam szczerze ,każdy rodzic powinien przejść takie szkolenie, każdy!!! Mimo że jesteśmy kochajacymi, 100% zaangażowanymi rodzicami ,to szkolenie otworzyło oczy na wiele spraw. U nas prowadziła pro familia z Krakowa. Pozdrawiam cieplutko

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019