reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

lopop dobrze to ujęłaś ale też nie możemy narzekać bo w innych krajach jest jeszcze gorzej nie mają czystej wody do picia czy co do garnka włożyć,albo wojny są ...ja pomimo tego cieszę się ,że mieszkam w PL a jeśli chodzi o adopcję to też chyba zależy od ośrodka i ludzi w nim pracujących :tak:
wiesz oczywiście da się to przejść tylko też trzeba zrozumieć te osoby co chcą od razu teraz :) bo się nie mogą doczekać:)
 
reklama
no wlasnie macie racje..szkoda tylko ze czesto powodzenie lub nie, adopcji zalezy od jakichs chorych biurokratow..pewnie ze najwazniejsze jest dobro dziecka bez dwoch zdan..ale przeciez chec pragnienie obdarowania miloscia maluszka jest najwazniejsze...coz ale niestety my tak myslimy tylko...
Zuzanko dlatego my nie chcemy ani polskiego ani niemieckiego dziecka zeby bylo sprawiedliwe;)i w sumie plec nam tez jest obojetna ale za granica na wschodzie 80% adoptowanych dzieci to dziewczynki ..a 20% adopcje dotycza chlopczykow..smutne co nie?dlatego mysle ze wezmiemy chlopca:)jak oczywisce bog pozwoli i przejdziemy wszystkie procedury...na razie robimy ostatnie ICSI w maju jka nie wyjdzie to w sierpniu zglaszamy sie do agencji adopcyjnej...i szukamy braciszka dla Zosi:)
 
no Minie my tak czy siak to podchodzimy do in vitro ,zacznę nie długo badania,żeby we wrześniu podchodzić i tym razem w Białymstoku będziemy ,już raz w Novum podchodziłam i już drugi raz nie chcę....:crazy: zobaczymy na razie zrobię drożność jajowodów bo od 3 lat nie robiłam a tyle już będzie po laparo ....
lopop ja też bym chciała już teraz ale niestety się nie da :no:

jakaś jestem dzisiaj poddenerwowana :wściekła/y::zawstydzona/y:
 
Zuzanka- ale do inv nie potrzebujesz mieć drożnych jajowodów, właściwie wcale ich nie potrzebujesz...no chyba, że liczysz na jakiś naturalny cud:-p
 
no wlasnie u nas los dal nam odpowiedz dzis..prawdopodobnie jestemw ciazy pozamacicznej i nie bedziemy podchodzic do kolejnego ICSI wiec..bedziemy niedlugo podchodzic do adopcji jak...odpoczniemy od klinik od tego wszystkiego...i tak sie wahalismy czy probowac po raz trzeci i..los jednak dal nam dzis podpowiedz...
 
reklama
moje drogie

jutro mamy spotkanie w OA jestem pełna nadziei ale też obaw mam nadzieję,że rozmowa przebiegnie sympatycznie i wyjdę usatysfakcjonowana.Jak wrócimy dam znać .
Pozdrawiam Was...
trzymajcie kciuki
 
Do góry