reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

...piekna pogoda dzisiaj ,zrobiłam pranie chyba ze 4 pralki w sumie ,obiadek zrobiony kuchnia zuzy poleca pomidorową :tak:,mam kilka artykułów do poczytania o adopcji ,o ludziach ,którzy adoptowali dzieci o ośrodku,który powstał i jak dużo zrobił dla tych dzieci...książka została wydana przez ludzi pracujących w tym OA i opisują wszystko co przeżywają i co rodzice mówią i w jaki sposób podchodzą,to jest ośrodek ,który też apeluje do matek ,które nie mogą z jakiejś przyczyny wychować swoje dziecko a są w ciąży ...poruszył mnie jeden temat gdzie matka mająca dobrą sytuację w domu ,czwórkę dzieci i kochającego męża zachodzi w ciąży z piątym i ze względu na swoją ciężką chorobę postanawiają oddać do adopcji to dziecko,opisuje w jaki sposób ja w OA traktowali i w jaki sposób ludzie ...i teraz i ja wiem,że nie wolno oceniać ludzi za ich decyzje o pozostawieniu dzieci bo możemy się mylić co do nich. Ja jestem za tym,żeby kobiety,które są w ciąży i nie mogą wychować swojego dziecka poszukali rodziny ,która się nim zajmie...

miłego dnia
 
reklama
Zuzanka fantastyczne wiesci:))ale sie ciesze:))
u nas wogole wszystko inaczej sie rozwiazalo bo okazalo sie ze jestem w ciazy...z ciazy pozamacicznej rzekomo wylonila sie sie w szpitalu do ktorego mnie skierowano zdrowa normalna ciaza:))bylismy w ogromnym szoku:))
powodzenia dziewczyny:))
 
czuje sie w miare dobrze w sensie ze nic sie ie dzieje nie plamie odpukac!!!ale oczywiscie drze 9tc bo wiem ze wiele ciaz sie konczy na tym etapie:(jeszcze troche musze sie podenerwowac...:(
no i mdli mnie strasznie zwlaszcze od popoludnia i wieczorem i wnocy jak sie przebudze...to czuje mdlosci..ale ogolnie jest ok:)
 
hej kasica zapraszam Cię na wątek,jak masz pytania to pytaj kochana bo ja nie wiem na co Ci odpowiadać i co pisać?może zacznę od tego,że My dzwoniliśmy do OA i umówiliśmy się na spotkanie ,a że ja jestem poukładaną osobą to najpierw przygotowałam dokumentację (ale oni każą też po spotkaniu jakie dok są potrzebne i przynieść) .Rozmowa jest przyjemna ale pytają o dużo szczegółów z Twojego życia prywatnego i dość intymne więc trzeba być otwartym i szczerym bo tak czy siak wyjdzie później jak jest ,no i podstawa trzeba byś małżeństwem z 5 letnim stażem.
Minie bardzo się cieszę i trzymam za Ciebie kochana kciuki&&& będzie dobrze kochana ,jak przetrwała fasolina taki stres i takie nerwy to znak,że jest silna!:tak:
 
Zuzanka fantastyczne wiesci:))ale sie ciesze:))
u nas wogole wszystko inaczej sie rozwiazalo bo okazalo sie ze jestem w ciazy...z ciazy pozamacicznej rzekomo wylonila sie sie w szpitalu do ktorego mnie skierowano zdrowa normalna ciaza:))bylismy w ogromnym szoku:))
powodzenia dziewczyny:))
super &&&&:)
 
reklama
kasica a ile lat po ślubie ? bo może warto zadzwonić i zapytać się?
lopop a co u Ciebie kochana?dawno Cię nie było?


a ja właśnie skończyłam pisanie wniosku ,teraz mam do poprawy życiorys :tak:
 
Do góry