reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Katinka a co to kubusiowe ciasto? :szok: tzn z mniodkiem? ;-) ja mam ochotę na brownie ale u nas dziś znowu gorąco po wczorajszym chwilowym ochłodzeniu i odechciewa mi się pieczenia :cool:
Dziś się dowiedziałam że znajoma lekarka mojej siostry właśnie adoptowała dwoje dzieci - 3 latka i 7 latka. Znajoma ma już ok 45 lat, ładnie przygotowała domek dla dzieci... ależ dzieciaczki mają szczęście, a i ona pewnie nie mniejsze :tak: ciekawa jestem jak długo czekała na dzieci, ale może wkrótce się dowiem

Miłego dzionka! ;-)
 
reklama
To pewnie z miodkiem ciasto :-) . Ja man chęć zrobienia jakiegoś dobrego ciasta i chyba poczekam aż M będzie w domu to zrobię pyszne owocowe :-).

Smerfeta a Ty jak się czujesz?

U nas też chwila oddechu dzisiaj. Ale kupiłam rolety do sypialni w końcu od dwóch lat się zbierałam do zakupu ;-)teraz będzie ciemna noc w dzień ;-)
 
Helo:)
Dziewczyny -Kubusiowe ciasto to jest biszkopt na to masa z soku "KUBUŚ" ,bita smietana i na wierzch starta czekolada ..mniam ,mniam:)
U mnie znowu grzeje ,uff ja juz mam dosc tego słonca ,chyba przez to ze urlop nad morzem nam nie wypali..ehh szkoda..
A roboty mam w bród,piore ,prasuje ,układam i od nowa masakra jakas,a najgorzej gdzie sie pomiescic z tymi ciuchami,musiałam siebie wytransportowac z szafy a upchac małego ciuchy,oj księciuniu tyle ma ciuchów - wiecej od mamy :szok:

Miłego weekendu Gangu
 
Katinka ciasto ciekawe. Teraz sporo słyszę o przepisach na bazie biszkoptu, bitej śmietany i startej czekolady, jak choćby 3bit z herbatników, masy krówka, masy karpatka, bita śmietana i starta czekolada. Bomba kaloryczna ale jakie dobre ;-)
U mnie też dziś gorąc wrócił. Pamiętaj że księciunio będzie potrzebował jeszcze więcej ubranek bo będzie rósł jak na drożdżach :-)

Zuza dzięki, czuje się w miarę ok ale nie mam apetytu. Siedzę na zwolnieniu, lekarz nawet na 1 dzień w pracy nie chciał się zgodzić. Cały czas nie wierzę :-) może jak już będzie serduszko to uwierze :-)
Julianka pewnie też dużo ubranek potrzebuje? zwłaszcza że raczkuje ;-)

Miłego dnia życzę :-)
 
Hej .

Katinka to faktycznie proste ciasto :-) kiedyś spróbuje zrobić, M może być zachwycony :-)Księciunio teraz najważniejszy. Katinka a imię zostawiacie czy zmieniacie ?

Smerfeta będzie dobrze &&&&& a kiedy masz usg ?



No upał niesamowity my też stękamy. Mysza powiem Wam ,że nie ma za dużo ciuchów . Nawet nie wiem czemu ;-/ ? Jak zacznie chodzić to może bo jak na razie to śmiga w dresach albo w leginsach bo wygodne :-) zresztą ja sama lubię wygodę i w dresach chodzę ;-) .

A reszta dziewczyn to co poobrażana czy na urlopach :-)

Miłego weekendu babeczki :-*
 
Smerfeta- Oszczedzaj sie kobito,nie ma co szarżować,wierze Ci ze nie mozesz uwierzyc:) ,bo ja sama nie wierze ze księciunio juz nie długo bedzie w domu,dziwne uczucie:tak:
A ubranek to mam ful ,na rok fdo przodu,poprosta tona ciuchów,dziewczyny mnie zawaliły tymi ciuchami..uff

zuzanka- ciasto bardzo proste i szybkie (ponoc to jest popisowe ciasto dla dzieciaków:))
A imie zmieniamy bedzie Łukasz:) Mąż sie uparł ,ja wolałabym Patryka ,ale umówilismy sie ze on dla chłopca ja dla dziewczynki ,no i trudno..

Jutro jedziemy do księciunia,juz sie nie moge doczekac,jak zawsze sobota mi mija lotem ,tak ta dzisiaj ciągnie sie w nieskonczonosc:-(Oby do jutra:)

Buziaki
 
Dzień doberek!
Ależ upały! wczoraj to już było masakrycznie. Aż żałuje że nie chodzę do pracy, bo tam chociaż klima ochłodzi.

Zuzanka usg mam 13 sierpnia. Mam nadzieję, że będzie serduszko. Już nie mogę się doczekać i dlatego czas mi się wlecze, nic mnie nie interesuje, książki nie wciągają. Gdybym chociaż mogła być bardziej aktywna to wiadomo, spacery, sprzątanie - oj tutaj nadrobiłabym zaległości ;-) no ale nie mogę :no: Dziś na szczęście idziemy do męża kuzyna, to czas szybciej zleci... ale jakby nie było jeszcze caaały tydzień
Zuza to jeszcze trochę i wszystko się zmieni, bo małe dziewczynki raczej lubią się stroić więc jeszcze trochę i Mysza będzie wołać o sukienki ;-)

Katinka jak tam u Ciebie? coś ruszyło?

Dziewczyny, a jeśli chodzi o zmianę imienia to kiedy to następuje? Przy postanowieniu sądu o ustanowieniu rodziny adopcyjnej?
 
Hej dziewczyny.

Smerfeta a może jakieś reczne robótki ;-) . Tak i ja mam jak na coś czekam to mi się dłuży dzień lub tydzień. 13 nie długo i zaraz będziesz słuchać serduszka :-)

Co do zmiany imienia to zależy czy ktoś chce zmieniać bo jeśli tak to na sprawie sąd pyta czy zmieniamy imię czy zostajemy.

Reszta gangu meldować się. !!!! :-)
 
reklama
Do góry