reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Afera po kąpieli

Dołączył(a)
21 Lipiec 2017
Postów
13
Cześć,
Jestem ojcem dwumiesięcznej dziewczynki i chciałbym się poradzić w pewnej kwestii. Od dłuższego czasu obserwujemy że po kąpieli naszego maleństwa która odbywa się regularnie o tych samych godzinach, ma swój stały schemat i w czasie których mała jest bardzo spokojna, uśmiechnięta itp to po kąpieli gdy żona próbuje ją nakramić piersia to jest płacz i histerią. Musimy ją uspokoić smoczkiem i dopiero po kilku minutach dać jeść. Może ktoś podpowie co robimy źle albo co robić inaczej?
Dodam że młoda jest karmiona jakieś 45 min przed kąpielą żeby nie była głodna w trakcie.

Pozdrawiam
Max
 
reklama
U mnie jest tak samo. W kąpieli się rozluźnia itp a później właśnie przed karmieniem idzie seria baczkow i prezenia się, jak skończy to pije normalnie. I tyle;)
 
Może niech zona nie karmi zaraz po kąpieli tylko tuli małą i dopiero później karmi na półśpiocha?
 
Skoro mała dostaje pierś przed kąpielą to nic dziwnego, że po już nie chce jeść. Widocznie jest najedzona. Takie malutkie dzieci mają bardzo małe żołądki. Wydaje mi się że powinniście dziecko po kąpieli utulić do snu. Jak będzie głodna to da Wam o tym znać. Albo po prostu nie dawajcie jej piersi przed kąpielą.
 
Cześć Max, ciężko stwierdzić jak się nie widzi sytuacji, ale może faktycznie córa jest najedzona niż tym karmieniem przed kąpielą? Tak samo pomyślałam jak Lui, więc coś w tym może być. Trzymam kciuki aby szybko małej przeszło :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
myśle podobnie jak dziewczyny wyżej, ja dawałam jeść po kąpieli. M.in dlatego żeby mi nie ulewał podczas kąpieli. Potem ssał bardzo ładnie :)
 
Może faktycznie coś jest na rzeczy, chociaż jak minie ta afera to je jakby cały dzień nie jadła :D Cieżką ją rozgryźć w tej kwestii, w sumie to wygląda jakby po kąpieli ubieranie i smarowanie strasznie ją denerowało :D Dzięki za podpowiedzi!
 
Może po prostu nie lubi czynność po kąpieli i to ja rozdrażnia. Nic nie robicie źle. Małe dzieci takie sa-trudno czasami.im dogodzić i zrozumieć a za chwilę problem znika sam a pojawia się inny i tak w kółko.
 
reklama
Do góry