reklama

agroturystyka z rocznym dzieckiem

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez kera.pl, 27 Luty 2008.

1. kera.pl

kera.pl Zaciekawiona BB

Witam, chcemy się wybrać z rodzinką i rocznym dzieckiem gdzieś na agroturystykę. Fajnie by było, gdyby były zwierzęta - kozy, krowy, konie, kury itp. Kierunek dowolny z lekkim wskazaniem na Mazury. Czy macie jakieś ciekawe propozycje? Może ktoś był i może polecić z czystym sercem.

2. aisuga

aisuga Zaangażowana w BB

Dołączam się do pytania i podbijam wątek
    I pozdrawiam
    :)

3. reklama
  4. marza29

marza29 Fanka BB :)

no ja też czekam na adresy:)

5. nora1980

nora1980 Aktywna w BB

Pomysł sam w sobie jest naprawdę ciekawy:) Myślałam parę razy o tym,zeby w taki sposób spędzić wakacje ale jakoś nigdy ni z tego nie wychodziło. Wybór zawsze padał albo na morze albo góry:) Może ktoś był kiedyś na takich wakacjach i chciałby podzielić się wrażeniami?

6. NajlepszeFoto

NajlepszeFoto Zaciekawiona BB

W zasadzie to warto odwiedzić i nasze morze i góry,ponieważ wszędzie można wypocząć,pod warunkiem że będzie do tego odpowiednia pogoda. Co do gospodarstwa agroturystycznego ,to warto szukać w różnych ogłoszeniach na forach turystycznych,kierunek mazur jest jak najbardziej realny.Moja kuzynka ma mnóstwo zdjeć z owcami oraz innymi zwierzętami w swojej fotoksiążce,to świetna pamiątka.

7. Lelek

Lelek Mama na obcasach

Witam. W grudniu Miloszek bedzie mial roczek a marza nam sie swieta w Karpaczu. Czy moge z takim malenstwem jechac w gory? Czy jeszcze za maly na takie mrozy?

8. kama925

kama925 Fanka BB :)

hej

podłączę się do tematu....

nie jest za mały żeby jechać w góry i na żadne mrozy też... byłam z 10-miesięcznym dzieckiem w Austrii na nartach- cudo... a Alpy jednak nieco chłodniejsze... z małym wjechaliśmy nawet na lodowiec Hintertux... świeże powietrze, słoneczko.... krem z dobrym filtrem i duże koła w wózku, kombinezon, czapa- ewentualnie na mrozy kominiarka- to Ci potrzebne :)

9. Maluch2004.pl

Maluch2004.pl Zaciekawiona BB

Moim zdaniem oczywiście możesz jechac w góry z małym dzieckiem,nic nei stoi na przeszkodzie. No może jedynie duże mrozy,ale wtedy nie będzie po prostu zbyt długo przebywac na dworze. Podstawą będzie tutaj odpowiednie ubranie maleństwa i jego pielęgnacja ( krem z filtrem).

10. reklama

Poleć forum