reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ah te mdłości...czyli o naszych ciążowych dolegliwościach:)

dziewczyny kochane ja od kilku dni czuje wielki bol w kroczu tzn sa to takie uklucia momentami dosc bolesne, naprawde nie przyjemna sprawa, az musze krzyknac czasami :-( jak mnie tak zakluje (czuje to jakby w pochwie) to az sie zginal w pół :-( a do tego dziwnie mnie zaczal srom swedziec (tzn tak nie caly czas) :-( co to moze byc?
 
reklama
karllam, ja stawiam albo na skracajaca sie szyjke albo na zapalenie pecherza, mnie tez kluje i swedzi ale lzej niz na grzybice i zapalenie, poza tym jak podrapie przechodzi:p
 
no wlansie tez mysle ze to skracajaca szyjka, bo taki sluz brazowy mam, ale to swedzenie mnie niepokoi, nawet pipka wyglada dziwnie jakas taka spuchnieta i czerwona, co do pecherza to 2 tygodnie bralam antybiotyk dozylnie wlasnie na drogi moczowe wiec mam nadzieje ze one jednak pomogly :-) wczoraj posmarowalams ie clotrimazolum w kremie aby prtzestalo swedziec i nawet pomoglo tylko nie wiem czy powinnam tego uzywac, ale juz nie wiedzialam co zrobic :-(
 
o ile moj doktor mi mowil to kremu uzywacmozna, z tabletkami trzeba obie odpuscic... wspolczuje, wiem co to znaczy grzybica :/ na poczatku ciazy zanimjeszcze wiedzialam co to za cholerstwo dostalam takiej paskudnej ze chodzic nie moglam...
 
Karlam ja nidawno urzywałam czopków z tej firmy, bo też miałam takie swędzenia, i nawet na ulotce pisze że niemożna ich używać w 1 trymestrze:tak: A co do wyglądu cipki to moja też dziwna się zrobiła taka czerwona i spuchnięta :baffled:
 
ja tez mam taka dziwna spuchnieta czerwona cipke,ale na szczescie nic mnie nie swedzi,a uplawy:confused:byly brazowe a teraz sa biale:eek:,do tego bardzo obfite,ciagle biegam do kibelka bo mysle ze mi wody odchodza:baffled:

rozumie cie Karlam ja tez juz bym chciala pozbyc sie tego brzuchola:sick:
 
mnie swędzi wejscie do pochwy i tez jest jakaś dziwna. nie wspomnę o prawie czarnej okolicy moich zewnętrznych narządów rozrodczych:szok: :baffled: :eek:
i boli w pachwinach, szczególnie jak wstaje albo przewracam się z boku na bok
 
Ooooo tak. Ból w pachwinach :szok::wściekła/y:. Jak jeszcze trochę pochodzę z takim brzuszkiem to nie będę mogła już w ogóle się obrócić z boku na bok :-(
 
reklama
a mnie kręgosłup lędźwiowy pęka, mam wrażenie, że jest tak wygięty, że az trzeszczy, no oczywiście pachwiny i podbrzusze- oj, ta końcówka widzę wszystkim dopieka bardziej niż cała ciąża razem wzięta!
 
Do góry