reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ah te mdłości...czyli o naszych ciążowych dolegliwościach:)

mnie swędzi wejscie do pochwy i tez jest jakaś dziwna. nie wspomnę o prawie czarnej okolicy moich zewnętrznych narządów rozrodczych:szok: :baffled: :eek:
i boli w pachwinach, szczególnie jak wstaje albo przewracam się z boku na bok


hmm to swedzenie to wlansie tez tak jakby w pochwie ale rozchodzi sie na cala pipke :-( moze to ma zwiazek z uplawami z macicy? a co do pachwin to mnei prawa strasznie bolala ale juz przestala, teraz mi strzela czasami w kosciach jak sie na bok przekrecam (wlasnie w pachwinie) a dzisiaj dodatkowo kluje mnie prawa strona brzuszka :-(
 
reklama
Mnie jak sie mala obraca w brzuszku to mi spojenie lonowe rozciaga, uciska na kregoslup ale staram sie to zlewac... bylo gorzej u mnie, pachwiny rzczywiscie troche bola... ale nie tak zeby sie wytrzymac nie dalo...
 
Karlam, ja też mam to kłócie w środku pochwy, na wysokości szyjki, i tez boli krocze i pachwiny. Swędzenie to mam od czasu do czasu, ale bardzo, bardzo delikatne, więc nie mam potrzeby by się regularnie smarowac tym kremem...zato raz zastosowałam globulke z kwasem mlekowym -laktovaginal.
Mi się wydaje, ze swędzenie może miec związek z tym opuchnięciem sromu...i uciskiem, bo czasem czuję jakby mi drętwiało to krocze.

A do tego nogi mam jak bańki i swędzą mnie stopy...i lewa noga bardziej spuchnięta niż prawa...wygląda nieciekawie po nocy trochę przechodzi (nie całkiem), a w dzień znowu puchnie...
i dłonie mi puchną , a nawet 2 razy w nocy ręka mi lewa zdrętwiała, ze jej nie czułam i drugą ręka ruszałam ją ...no i jakoś czucie wróciło...
i tez czasem mnie dłonie swędzą-to chyba nie jest nic groźnego????:confused:
 
mi tez nogi i rece puchna,najgorsza prawa noga,juz nie pamietam jak moja kostka wyglada:eek:,na lewej rece zrobily mi sie plamki 2 czerwone i tez swedza,brzuchol tez musze czesto smarowac bo swedzi szczegolnie u gory,ogolnie to chyba wszystko mnie swedzi:-D:-D:-D
 
hmm pieczenie przeszlo w zasadzie nastepnego dnia, ale mam inny problem ;-( od chyba 3 dni mam ogromne uplawy i nie wiem co to jest, to taki serek zoltawy :-( kurde nie wiem od czego to mi tak nagle wyszlo i to w tak ogromnych ilosciach? co to moze byc? hmm nie wiem jak to opisac jak no globulka nierozpuszczona wylatuje to to jest cos takiego tylko zolte i maziowate :-(
 
Karlam, u mnie takie serkowate uplawy na poczatku ciazy to bylo zapalenie a teraz okazalo sie ze czop tez tak moze wygladac... w tej chwili zchodzi ze mnie ta druga czesc koloru brazowego i rozowawego...
 
czop mi odszedl w poniedzialek i to napewno nie jest czop :-( zastanawiam sie czy to nie objaw czegos niepokojacego co sie dzieje w macicy :-( kurcze schizuje sie strasznie :-( a te zapalenie to czego mialas wtedy?
 
Karlam ..... czop może oschodzić na raty przez kilka dni
a co do upławów to moje wyglądały raczej jak klej do tapet i też tego było sporo .... ale te żółtawe podbarwienie .... hmmmm .... ja bym wolała to sprawdzić u fachowca
 
Kurcze a mnie coraz bardziej niepokoi to mokre krocze po nocy :-( Boję się żeby to niesączyły się wody,żeby niezaszkodzić maleństwu:eek: Staram się dużo pić wody żeby w razie czego uzupełniać płyn:tak: Naszczęście jutro już się mną zajmą, będe pod fachową opieką i będe wiedziała co i jak:dry:
 
reklama
Karlam ja bylam pewna kilka razy ze to juz koniec czopa.. a on zchodz i zchodzi i zchodzi od kilku dni, nie wiem czy nie od tygodnia i caly czas jest go wiecej... no i sie zastanawiam gdzie ja to wszystko miescilam... :p i caly czas to sa takie glutki dlugosci 2-3 cm srednicy 4-5mm tylko zabarwienie sie mienia od ciemnobrazowego, przez rozowawy do zoltawego... orpcz tego mam teraz po badaniu lekkie rozowawe uplawy i to tez czop mimo ze nie ma konsystencji galaretki...
A zapalanie to mialm grzybiczne.. bakteria Candida jakostam... clotrymazol sie na to bierze....
xmxmuska... pewnie jakbys w Polsce poszla do spzitala to juz by ce zatrzymali, ja sie balam ze te mokre majtki to wody a okazlo sie ze czop ale jak widac mnie nie chcieli trzymac, ale ma to swoje zalety...
Wogole caly czas mam skorcze, oczywisccie takie ze moge na nie machnac reka i spokojnie przy nich spac, teraz to ja madra jestem i nie podskakuje za kazdym razem jak mnie cos skurczopodobnego lapie... ale zazdroszcze mama ktore nie mialy zadnych objawow i nagle trach... ych... za jakie grzechy, ta moja cora mnie tak meczy? Na szczescie nastroj juz dobry...
 
Do góry