reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ah te mdłości...czyli o naszych ciążowych dolegliwościach:)

Lorien:)
NO to na zdrowie :)
Mozna wypic troszke wina do kolacji i pol szklanki piwa..Bo to ponoc lecznicze jest :)
 
reklama
Mam nadzieje ze maluszka nie upilas ;)
ja generalnie nie pije piwa bo nie lubie, ale za to uwielbiam kawe. Juz dlugo jej w ogole nie pilam..wiec jutro tez bedzie moj dzien ;)

A w ogole..dziewczyny..ja mam glupie pytanie..ale czy wy juz zaczynacie sie smarowac jakimis specyfikami zeby nie dostac rozstepow? Z tego co wyczytalam to sie powinno chociaz smarowac jakas oliwka dla dzieci...a ja ciagle zapominam :)
Pozdrawiam:)
 
Kurcze, nie stosuję nic na skórę. A co na przykład oprócz oliwki się powinno nakładać?

Zrobiłam wczoraj 3 łyki piwka i mi jako tako pomogło. Z kawą też mam problem. Ale ja tylko rozpuszczalną, no i teraz piję z łyżeczki neski, raz w tygodniu :D
 
mnie odrzuca od samego zapachu piwa, ale kawce nie moge sie opanowac, szczegolnie jak mi sie oczy zamykaja.
 
Dzisiaj dopadły mnie mdłości :(
Omało nie zwymiotowałam gotując obiad. wczoraj bym zjadła, co widziałam, a dziś przeciwnie. I co już tak będzie?
Też tak macie??????????
 
Ja nie:) Ale mam problemy z myciem zebow:) W ogole mam dzis zachciankowy apetyt..praktycznie dzis nie zjadlam nic...ale wybiore sie na wieksze zakupy to na pewno wroce z wielka iloscia owocow i warzyw bo to mi dzis po glowie chodzi.
 
ja tak tylko dodam dzis..ze duzo osob poleca Ziaje. Musze dzis sie skoczyc do sklepu i zobaczyc czy w ogole tutaj takie cos jest:)
Zszokowalam sie cena musteli. 100 zlotych to lekka przesada chyba.
A wy wierzycie w przesady? Bo ja sie zastanawiam czy kusic zly los i kupic juz jakies ciuszki:)
 
witam :) ja początkująca stycznióweczka z terminem na koniec stycznia :)
i nie mam żadnych objawów oprócz pobolewania piesi, dwóch kresek na tescie i wyniku bety :)
ale mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swego grona :)
 
reklama
Elzbietko! Dosc dlugo Cie podczytywalam, wiem jak bardzo chcialas miec dzidziusia:) Bardzo sie ciesze ze bedziesz z nami Stycznioweczkami, bo twoja wiedza jest ogromna. Naprawde bardzo sie ciesze ze Wam sie udalo:) trzymam kciuki:)
 
Do góry