reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ah te mdłości...czyli o naszych ciążowych dolegliwościach:)

reklama
kuuurczak..tak czytalam na staramy sie...ze minelo pol godzny:)
Poplakalam sie :) Bo to piekna historia, ktora budzi w kobietach nadzieje.

Mam pytanie co do dolegliwosci...Leciala wam krew z nosa tez? Bo mi dzis poleciala...

Aha...i co powiecie na watek galeria ?wklejalybysmy tam najpierw tesciki a pozniej brzuszki:) Moze byc?
mam nadzieje ze sie nie pogniewacie jak go zaloze :) Chociaz sama dopiero jutro wkleje tescik:)
 
Sluchajcie... Dzis  rano..spojrzalam na moje piersi..i zaczelam sie smiac...:D
W nocy, bo wieczorem jeszcze nie, powyskakiwaly mi takie brodaweczki na sutkach.I teraz co mam okazje, to je sobie ogladam :D
 
Dziewczyny nie wiem czy to normalne, ale teraz w ciąży w ogóle nie mogę przebywać na słońcu, nawet na chwilę, bo od razu kręci mi się w głowie. Też tak macie?
Pozdrawiam. Apropo brodawek, to mnie się jeszcze nic takiego nie robi, codziennie oglądam moje piersi. Narazie tylko zmieniły rozmiar :D
 
reklama
dziewczyny, czy wy tez sie boicie ze ta ciąza towasze urojenie??
ja sie zamartwiam ze beta mi nie rośnie, ze wogle nikogo tam nie ma...
w poniedziałek robie powtórna bete i tak starsznie sie boje...
 
Do góry