reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ah te mdłości...czyli o naszych ciążowych dolegliwościach:)

Wiesz co Harsharani, już mi się chyba odechciało....Dzięki za motywację, Ale i tak trzymajcie za mine kciuki. Tak na wszelki wypadek..
 
reklama
o tak, sen to jest to. teraz w weekend padlam o 19 i spalam do 11 w niedziele ::) i ta bym mogla nin stop, szczegolnie, ze sama w domu siedze. no, ale nauka zcea...wiec spac nie mozna:(
 
Ja już się smaruję i to porządnie. Na szczęście nie mam tendencji do rozstępów, ale licho wie. Mieszkam nad morzem, no i często bywam na plaży, więc... Pamiętam jak po skończeniu karmienia Oli przestałam już tak mocno się smarować, bo tak naprawdę to nie cierpię tego, a tu pach! piękne bordowe sznureczki pod piersiami. Na szczęście się wchłonęły, ale juz mam nauczkę.
 
a co do piersi, to mnie tak urosły, że z B zrobiło się juz chyba DD, Trochę bolą, ale za to jaka radość w domu ;) ;) ;)
 
Elżbietko poczekaj, poczekaj...
Ja też tak myślałam, a teraz to mi piersi za chwile palce u nóg poprzybijają :D
I zauważyłam zaciemnienie wkoło brodawek, takie lekuśkie.
 
reklama
Do góry