reklama

Ajona

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez diwa82, 14 Kwiecień 2010.

1. diwa82

diwa82 Zaciekawiona BB

2. diwa82

diwa82 Zaciekawiona BB

No właśnie, sama nie wiem, czy ta pastę mogą używać dzieci, a jeśli tak, to od jakiego wieku. Na opakowaniu niestety nie napisano. Faktem ejst, że pasta nie zawiera fluoru, więc nie powinna zaszkodzić dziecku ( pasty dla dzieci mają minimalne dawki fluoru), ale z drugiej strony, ma mocny smak i działa leczniczo na ząbki.Napisałam do producenta z zapytaniem o limit wiekowy dla użytkowników pasty i czekam na odpowiedź. W każdym razie na pewno polecam ją dorosłym :)

3. reklama
  4. Romantyczka

Romantyczka Aktywna w BB

Koleżanka pisała jakoś w innym temacie i jeśli dobrze pamiętam, to korzystanie z Ajony wybrała sama.
    Chodziło o krwawienie dziąseł? Aż poszukam na forum.

5. Romantyczka

Romantyczka Aktywna w BB

No zęby wyglądają coraz lepiej i w zasadzie ona sama jest bardzo zadowolona z mojej rady - przecież długo jej nic nie pomagała, a pomocna okazała się zwyczajna pasta.

6. Romantyczka

Romantyczka Aktywna w BB

Wiesz... spotykają się rzadko nawet lepiej jest widać, czy faktycznie zmiany się pojawiają. Tutaj mogę z całą pewnością ci napisać, że zmiany są i to bardzo widoczne ;-)

7. Romantyczka

Romantyczka Aktywna w BB

Ona naprawdę wcześniej próbowała wszystkich przystępnych cenowo metod i żadna nie przynosiła efektu, więc ta zaproponowana przez ciebie, musiała mieć w sobie to "coś". Poproszę ją to napisze do ciebie na forum z podziękowaniami ;-)

8. CudownaPlaneta_pl

CudownaPlaneta_pl Zaciekawiona BB

Jeżeli chodzi o pastę,to moim zdaniem dla dzieci które dopiero ząbkują bardzo fajnie sprawdza się smakowe,może być np: truskawkowa. A o powyższej pascie,jeszcze nei słyszałam,ale może faktycznie również jest skuteczna.

9. Romantyczka

Romantyczka Aktywna w BB

O pastach bez fluoru coraz więcej osób mówi. Ostatnio był to nawet temat ... imieninowy, więc mogłam nieco o tym powiedzieć.

10. reklama
  11. Romantyczka

Romantyczka Aktywna w BB

Nigdy nie będzie to wyglądało w 100% normalnie ;-) Zawsze będą naiwni, szukający oszczędności itp. A zresztą... To nie mój problem. Niech ludzi robią co chcą. Dla mnie ważniejsze jest zdrowie!

12. Romantyczka

Romantyczka Aktywna w BB

Tak mi pisała właśnie, że się odezwie. Miło, że podziękowała, ale faktycznie ma za co, bo długo walczyła o swoje. A niby rozwiązanie było tak banalnie proste hehe

Poleć forum