reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ajona

reklama
No właśnie, sama nie wiem, czy ta pastę mogą używać dzieci, a jeśli tak, to od jakiego wieku. Na opakowaniu niestety nie napisano. Faktem ejst, że pasta nie zawiera fluoru, więc nie powinna zaszkodzić dziecku ( pasty dla dzieci mają minimalne dawki fluoru), ale z drugiej strony, ma mocny smak i działa leczniczo na ząbki.Napisałam do producenta z zapytaniem o limit wiekowy dla użytkowników pasty i czekam na odpowiedź. W każdym razie na pewno polecam ją dorosłym :)
 
Koleżanka pisała jakoś w innym temacie i jeśli dobrze pamiętam, to korzystanie z Ajony wybrała sama.
Chodziło o krwawienie dziąseł? Aż poszukam na forum.
 
No zęby wyglądają coraz lepiej i w zasadzie ona sama jest bardzo zadowolona z mojej rady - przecież długo jej nic nie pomagała, a pomocna okazała się zwyczajna pasta.
 
Wiesz... spotykają się rzadko nawet lepiej jest widać, czy faktycznie zmiany się pojawiają. Tutaj mogę z całą pewnością ci napisać, że zmiany są i to bardzo widoczne ;-)
 
Ona naprawdę wcześniej próbowała wszystkich przystępnych cenowo metod i żadna nie przynosiła efektu, więc ta zaproponowana przez ciebie, musiała mieć w sobie to "coś". Poproszę ją to napisze do ciebie na forum z podziękowaniami ;-)
 
Jeżeli chodzi o pastę,to moim zdaniem dla dzieci które dopiero ząbkują bardzo fajnie sprawdza się smakowe,może być np: truskawkowa. A o powyższej pascie,jeszcze nei słyszałam,ale może faktycznie również jest skuteczna.
 
O pastach bez fluoru coraz więcej osób mówi. Ostatnio był to nawet temat ... imieninowy, więc mogłam nieco o tym powiedzieć.
 
Nigdy nie będzie to wyglądało w 100% normalnie ;-) Zawsze będą naiwni, szukający oszczędności itp. A zresztą... To nie mój problem. Niech ludzi robią co chcą. Dla mnie ważniejsze jest zdrowie!
 
reklama
Tak mi pisała właśnie, że się odezwie. Miło, że podziękowała, ale faktycznie ma za co, bo długo walczyła o swoje. A niby rozwiązanie było tak banalnie proste hehe
 
Do góry