reklama

Akademia Ciekawej Matematyki zaprasza na zajęcia dla dzieci i młodzieży

Temat na forum 'Ogłoszenia - Warszawa' rozpoczęty przez acm, 31 Styczeń 2012.

 1. acm

  acm

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Hej :-D

  Serdecznie zapraszamy na zajęcia Akademii Ciekawej Matematyki. Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

  Dla dzieci z klas 1-3 oferujemy zajęcia w formie gier i zabaw, mających na celu rozwinięcie logicznego i abstrakcyjnego myślenia oraz zainteresowanie uczniów matematyką. Duży nacisk kładziony jest na zachęcanie dzieci do wysokiej aktywności podczas wspólnego odkrywania matematyki w otaczającym nas świecie.

  Dla starszych dzieci i młodzieży oferujemy zajęcia składające się z dwóch bloków - zadaniowego i ciekawostek matematycznych. Blok ciekawostek matematycznych ukierunkowany jest na poszerzanie wiedzy matematycznej uczniów o zagadnienia matematyki wyższej oraz o aplikacje matematyki w różnych dziedzinach życia i nauki. Natomiast blok zadaniowy ma na celu przybliżenie niestandardowych metod rozwiązywania zadań (w tym także zadań konkursowych i olimpijskich) oraz pogłębienie i poszerzenie wiedzy zdobytej w szkole.

  W ofercie firmy współpracującej z Akademią Ciekawej Matematyki, znajdują się także zajęcia z matematyki, przygotowujące do sprawdzianu po szóstej klasie podstawówki oraz egzaminu gimnazjalnego i matury.


  Zajęcia odbywają się w Śródmieściu: ul. Elektoralna 12/14.

  Więcej szczegółów na stronie: Akademia Ciekawej Matematyki kuźnia talentów matematycznych  Rabat 20% przy pierwszych zapisach dla BBabeczek z forum
  :-D (w sprawie kodu rabatowego proszę o wiadomość na priv)  Pozdrawiam serdecznie,

  acm
   
  Ostatnia edycja: 1 Luty 2012
 2. reklama

Poleć forum