reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Akademia Kochana Niania-żłobek alternatywny

Dołączył(a)
19 Grudzień 2007
Postów
6
Akademia "Kochana Niania" stworzona jest z myślą o najmłodszych dzieciach pomiędzy 0,6miesiącem a 3 rokiem życia.Naszą działalność rozpoczynamy w kwietniu,w nowym mieszkaniu na wrocławskim osiedlu,w okolicy ul.Skarbowców,ul.Wietrznej.Alternatywny żłobek lub jeśli ktoś woli klub maluszka przyjmie od 10 do 12 dzieci,podzielonych na dwie grupy wiekowe:1)od 0,6miesiąca do 1,5roku,2)od 1,5 roku do 3lat.Koszt miesięczny dla jednego dziecka wynosi 750zł.Dla rodziców,pracujących na półetatu mamy do zaproponowania karnety pół-dniowe,których cena wynosi 500zł(do godz.12tej i od godz 12tej),lub karnety godzinne(20,50,100,200godzinne)w zależności od potrzeb.karnety są ważne przez pół roku od daty zakupu.Dziećmi opiekują się wykwalifikowane opiekunki po studiach pedagogicznych,psychologicznych,fizjoterapeutycznych,pielęgniarskich itp...z doświadczeniem w opiece nad dziećmi,dla których świat dziecka nie ma tajemnic,a praca z najmłodszymi przynosi im radość i satysfakcje.Każde z dzieci traktowane jest indywidualnie w zależności od jego potrzeb,nawyków czy przyzwyczajeń.Dzieci przebywające u nas,w domowej atmosferze w małych grupach uczą się podstawowych zachowań społecznych,tj.nawiązywania kontaktów,dzielenia się oraz zgodnej i wspólnej zabawy.Ja,czyli właścicielka Dominika Budzyńska jestem mgr fizjoterapii.Ukończyłam AWF w Katowicach.Od 2go roku studiów pracuje z dziećmi zarówno w charakterze niani jak i rehabilitantki.Moja kilkuletnia praca jeszcze bardziej uświadczyła mnie w przekonaniu,że dzieci to moja pasja ,a praca z Nimi daje mi niesamowitą satysfakcje.Zresztą serdecznie zapraszam do Naszej Akademii,żeby móc przekonać się o tym osobiście.Nasza strona internetowa www.kochana-niania.pl]
 
reklama
Do góry