reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

Akademia Maluszka we Wrocławiu, rekrutacja trwa!

Temat na forum 'Ogłoszenia tylko tutaj' rozpoczęty przez akademia.maluszka, 17 Kwiecień 2012.

 1. akademia.maluszka

  akademia.maluszka Początkująca w BB

  Wciąż również są miejsca dla przedszkolaków i maluszków poniżej 3 roku życia od zaraz w Akademii! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i oglądania placówki! Zapewniamy kompleksową opiekę sprawowaną przez wykwalifikowaną kadrę, nowoczesne i przestronne wnętrza, nowy sprzęt!


  Informujemy, że można zapisywać maluchy ( od 5 miesiąca do 3 roku życia) do Akademii Maluszka na wrzesień. W celu rezerwacji miejsca wystarczy zadzwonić na numer: 534 870 485 i umówić się na spotkanie, w trakcie którego będzie można obejrzeć przestronne pokoje Akademii oraz podpisać umowę. Wystarczy wpłacić wpisowe i macie Państwo gwarancje, że od września Wasz maluszek będzie miał profesjonalną opiekę.
  Jednocześnie przypominamy, że tylko do końca kwietnia wpisowe jest w promocyjnej cenie. zapraszamy!
  Wroc
   
 2. reklama

Poleć forum