reklama

Akademia Umysłu - co sądzicie

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez annank, 12 Grudzień 2013.

1. annank

annank Zaangażowana w BB

Drogie Mamy - czy Wasze pociechy posiadają grę Akademia Umysłu? Przymierzam się do prezentu dla mojej 5 - latki i chciałam najpierw poznać opinie osób które już to testowały.

2. Aelreda

Aelreda Fanka BB :)

ja nie testowałam, ale słyszałam bardzo dobre opinie. moja koleżanka kiedyś kupiła dla swojego synka i mówiła, że jest bardzo zadowolona, że dzieciak bardzo to lubi i często rozwiązuje różne dziwne zadania, śmiała się że jej by się coś takiego przydało, bo zmusza do myślenia :) jemu generalnie kupiła z myślą o poprawieniu koncentracji, bo strasznie ciężko z tym u niego, ale ponoć sa tam też inne zestawy. Myślę, że to dobry pomysł na prezent gwiazdkowy.

3. reklama
  4. annank

annank Zaangażowana w BB

W sumie to kupiłam już coś innego, grę planszową z Mattela, bo nie umiałam się zdecydować. Ale dziękuję za odpowiedź, może na Zajączka dostanie Akademię Umysłu :)

5. Aelreda

Aelreda Fanka BB :)

annank jeśli nadal masz ochotę coś u nich zamówić, to wejdź sobie bezpośrednio teraz na ich stronkę Programy edukacyjne i gry logiczne. Lepsza pamięć i koncentracja bo mają fajną akcję zorganizowaną dla klientów, więc myślę, że warto teraz skorzystać :) zainteresowałaś mnie swoim pytaniem i wlazłam poczytałam i myślę, że zdecyduję się na coś tak na próbę :)

Poleć forum