reklama

Akademia Zdrowego Rozwoju

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez mloda_mama2, 16 Sierpień 2007.

1. mloda_mama2

mloda_mama2 Początkująca w BB

:-)W ubiegłym roku na Polach Mokotowskich stał taki specjalny domek, w którym mamy w ciąży, takie jak ja, mogły dzięki specjalnym słuchawkom posłuchać swojego dziecka i porozmawiać z lekarzami na temat porodu oraz pielęgnacji noworodka. Czy ktoś wie może, czy w tym roku także odbędzie się ta akcja? A może już była, tylko się zagapiłam?:baffled:

2. koteczek

koteczek Majówka 2005

niestety ja nic na ten temat nie słyszałam :zawstydzona/y:

3. reklama
  4. olimpia423

olimpia423 Początkująca w BB

Też byłam tam w zeszłym roku i musze przyznać, że wrażenia były niesamowite :) Nie zdawałam sobie sprawy, że moja mała w ten sposób widzi świat. Szczególne wrażenie zrobiły na mnie i mężu wielkie miski i łyżki do jedzenia :-D. Od tej pory już się tak nie złościłam, że jedzenie ląduje wszędzie tylko nie w buzi :)
    Ale niestety nie wiem czy i w tym roku bedzie ten Domek. Naprawdę nikt nic nie słyszał? :(

5. karolinkaMT

karolinkaMT Początkująca w BB

Czy mozna uzyskac wiecej informacji nt.AZR?Niestety nie wiem dokladnie o co chodzi...

6. koteczek

koteczek Majówka 2005

na tej stronie są szczegółowe informacje na temat gdzie i kiedy

Pampers.pl

7. olimpia423

Karolinko - Akademia Zdrowego Rozwoju to taka akcja, która jest organizowana specjalnie dla rodziców. W zeszłe wakacje przyjechał taki fajny Domek - do którego każdy mógł wejść i porozmawiać z lekarzami specjalistami na temat dzieci i ich rozwoju. To co najbardziej mi się podobało to to że wszystkie przedmioty w tym domku były ogromnych rozmiarów - żebyśmy mogli zobaczyć jak wygląda otoczenie z perspektywy naszych dzieci.
    Dzięki koteczku za informację :-) Oznacza to, że nie przegapiłam wizyty domku w Warszawie, będzie on od 24-26 sierpnia, a potem jeszcze w październiku. Super :)

8. joasia35

joasia35 Początkująca w BB

Wczoraj widziałam w programie "Kawa i Herbata" była jakaś pani, która właśnie mówiła o tym co będzie można zobaczyć w Domku Akademii zdrowego rozwoju w tym roku. To co zapamiętałam to to, że będzie można np. usiąść w olbrzymiej wannie i przekonać się jak dla dziecka wygląda kąpiel :)). Chyba warto się tam wybrać.
    Nie wiecie w jakich godzinach będzie można tam pójść?

9. koteczek

koteczek Majówka 2005

proszę bardzo :-) ja też uważam że to fajna sprawa :tak:

10. reklama
  11. mloda_mama2

mloda_mama2 Początkująca w BB

jak wrażenia po tegorocznej edycji Domku? Był ktoś już?
    Mnie się ponownie bardzo podobało :)) Było pare nowości, których nie było rok temu - np. ten pokój z kąpielą.
    Ponownie dużo ciekawych rzeczy można się było dowiedzieć i przy okazji ubawić się troszkę. Polecam kto nie był :)

12. olimpia423

Ja byłam! I podpisuje się po postem koleżanki. Mnie najbardziej podobał się gigantyczny fotel:-) Ale to wyczyn się na taki wdrapać! ciekawe co wymyśla za rok

Poleć forum