reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

akcesoria,czyli co potrzebne,a co mozna uznac za zbędne

Ja po Piotrusiu mam nosidelko, tylko takie wielofunkcyjne, że najpierw maluszek jest w pozycji leżącej, ale w sumie się nie przydało, bo trafiło na sezon zimowy i tak nigdzie nie wychodziliśmy bez wózka... Tym razem też myślę o chuście :tak:
 
reklama
Ja równierz miałam taką chuste dla malucha ale nosiłam tylko po domu i to chwile bo moja była bardzo rozdarta i niedługo wytrzymywała w jednej pozycji i też to był sezon zimowy więc o spacerze w chuście nie było mowy myśle że teraz na lato to będzie idealna sprawa:tak:
 
ewelinka a jaką masz chustę?? Bo ja sie na tym nic a nic nie znam. Jaka najlepsza dla laika??

kajdusia a Ty wiesz jaką kupić??
 
Witam ;)

W czerwcu moja Myszka bedzie miała juz jakieś 4 miesiące, ale najpierw znalazłam w googlach ten temat, a później zarejestrowałam sie. Wiec pozwole sobie napisać swoje zdanie ;)

Co do zakupów.
*niania uważam że jest zbedna, mamy nieduże mieszkanie i wszystko w nim słychać ;)
*leżaczek ten firmowy o którym piszecie jest dosyć drogi, na liscie wydatków jest kilka istotniejszych moim zdaniem rzeczy. Choć na pewno jest to "fajny bajer" to my się bez niego obędziemy.
*laktator. Tutaj sama sie zastanawiam. DO porodu nie kupuje. Jeśli będzie pilnie potrzebny w szpitalu w którym będę rodziła jest poradnia laktacyjna, która wypożyczalnia, a zawsze mąż może mi kupić i dowieźć.
*chusty uważam za rewelacje. I na pewno sobie kupimy. Na allegro użytkownik Pentelka2x ma w rozsądnych cenach i bardzo ładne kolory. Moje koleżanki juz u nich kupowały i są zadowolone. Choć cześciej noszą je dumnie tatusiowie ;)
Jak uzywać chusty mozna sie nauczyć na kanguroamanii i na lennyLamb.com jak i z filmó instruktażowych na you tube
*przewijak usztywniany, który daje możliwości przewijania i na stole i na łóżeczku i na komodzie.
*wanienka zwyczajna 100, a do niej podkładka antypoślizgowa "Misio" ( po kąpieli dobrze wypłukana w płynie dla maluszków i wysuszona nie jest siedliskiem zadnych bakterii.)
 
Witajcie.
Na rynku widziałam poduszkę do spania dla kobiet w ciąży i karmiących w kształcie księżyca. Czy któraś z Was ją miała? Jeżeli tak to czy się sprawdziła?

Super, że jest ten wątek :) już wiem że elektryczna niania nad którą się zastanawiałam to zbędny wydatek. Jeszcze zastanawiam się nad leżaczkiem dla dziecka ale chyba kupimy. Tylko dlaczego te wszystkie gadżety są takie drogie?
 
reklama
Do góry