reklama

Akcja -LAKTACJA !!!!!!!!!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2007' rozpoczęty przez Norge, 13 Wrzesień 2007.

1. Norge

Norge Mamy październikowe 2007

Mamuśki myślę ,że wątek się przyda bo temat rzeka .....mam zaszczyt go otworzyć i rozpoczynam od bardzo śmiesznej sytuacji......:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Wczoraj pojawił się u mnie "nawał pokarmu "szok ! "Cyce jak donice" -to mało powiedziane :szok::-D:-D:-D:-D:-D!!!!! twarde bolące kamloty w szokującym rozmiarze !!!.Zastosowałam masaż pod prysznicem a Jaś ulżył mojemu cierpieniu w nocy i prawie całkowicie opróżnił "barek mleczny ".Słyszałam od wielu osób iż w takich sytuacjach niezastąpione są liście rozbitej kapusty wkładane do stanika .
    Wysłałam dzisiaj męża do sklepu ,żeby ją kupił ......
    Wrócił z sałatą :-D:-D:-D:-D:-D....bo kapusty nie było :-D:-D:-D:-D:-D!!!!!

2. monysia

monysia Mamy październikowe 2007

No skoro kapusta i sałata to to samo to bez różnicy chyba :-D

3. reklama
  4. edyta27

edyta27 O&M

W takich chwilach warto miec laktator.
    Norge a jak sobie radzicie z przystawianiem do piersi? Mały umie odpowiednio złapac? A Jak to znoszą Twoje sutki?

5. yulkana

yulkana Kapikowamuti

dobre z tą sałatą,mąż nieźle zakręcony..ale trudno się dziwić:-D

6. impulsywna

impulsywna Mamy październikowe 2007

Z tą kapustą sprawdziłam 9 lat temu na sobie - działało. W sałatę wątpię. :-D

7. ekstasia

ekstasia MAMA '04,'06,'07

No to nieźle z tą sałatą.W razie braku laktatora mąż też może się wykazać jako dobry odciągacz pokarmu - moja koleżanka tak robiła ze swoim mężem. Niestety mój na to nie chciał się zgodzić.

8. martucha28

martucha28 Mamy październikowe 2007

Wow Norge Ja tak mialam 3 dni po narodzinach Brunia.Ale teraz zaczynam sie martwic ze pokarm mi sie konczy a maluszek wcina coraz wiecej,po za tym maly nie chce ssac cyca dlatego ze nauczyl sie butelki no i obciagam okolo 3-4 razy dziennie laktatorem recznym.Dlugo ale i piersi nie bola od nadmiaru mleka.

9. niunia84

niunia84 Zaangażowana w BB

heh dobre z ta saloata ,ale zaloze sie jak bym mojego wyslala nie zrobil by tego lepiej;)))

10. reklama
  11. BASIA.J

BASIA.J Fan(ka)

przypomniało mi sie jak ja zawsze myliłam pomidora z ogórkirm :-)

12. Rudson

Rudson Mamy październikowe 2007

Norge to przynajmniej mieliscie "surowke wiosenna" na obaid:-D:-D:-D

Poleć forum