reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Akcja -LAKTACJA !!!!!!!!!!!

Norge

Mamy październikowe 2007
Miasto
Bydgoszcz
Mamuśki myślę ,że wątek się przyda bo temat rzeka .....mam zaszczyt go otworzyć i rozpoczynam od bardzo śmiesznej sytuacji......:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Wczoraj pojawił się u mnie "nawał pokarmu "szok ! "Cyce jak donice" -to mało powiedziane :szok::-D:-D:-D:-D:-D!!!!! twarde bolące kamloty w szokującym rozmiarze !!!.Zastosowałam masaż pod prysznicem a Jaś ulżył mojemu cierpieniu w nocy i prawie całkowicie opróżnił "barek mleczny ".Słyszałam od wielu osób iż w takich sytuacjach niezastąpione są liście rozbitej kapusty wkładane do stanika .
Wysłałam dzisiaj męża do sklepu ,żeby ją kupił ......
Wrócił z sałatą :-D:-D:-D:-D:-D....bo kapusty nie było :-D:-D:-D:-D:-D!!!!!

reklama

edyta27

O&M
W takich chwilach warto miec laktator.
Norge a jak sobie radzicie z przystawianiem do piersi? Mały umie odpowiednio złapac? A Jak to znoszą Twoje sutki?

ekstasia

MAMA '04,'06,'07
Miasto
na PN od Warszawy
No to nieźle z tą sałatą.W razie braku laktatora mąż też może się wykazać jako dobry odciągacz pokarmu - moja koleżanka tak robiła ze swoim mężem. Niestety mój na to nie chciał się zgodzić.

martucha28

Mamy październikowe 2007
Miasto
Chesham.UK
Wow Norge Ja tak mialam 3 dni po narodzinach Brunia.Ale teraz zaczynam sie martwic ze pokarm mi sie konczy a maluszek wcina coraz wiecej,po za tym maly nie chce ssac cyca dlatego ze nauczyl sie butelki no i obciagam okolo 3-4 razy dziennie laktatorem recznym.Dlugo ale i piersi nie bola od nadmiaru mleka.

reklama
Do góry