reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Akcja -LAKTACJA !!!!!!!!!!!

reklama
dziewczyny coś wcieracie w biust zeby go uratowac przed obwiśnięciem do kolan??? słyszałam ze mustella jest dobra...
 
Ja nic nie wcieram, ale mam bephanten lotion w takim opakowaniu jak balsam...........ale moim piersiom to już nic nie pomoże.........jedno wisiało 2,5 roku drugie zrobiło sobie z nich smoczek..........tu pomoze tylko chirurg........ale nie znoszę bólu więc pozostana takie do kolan na zawsze.......
 
Ja chyba zwaruje z bolu :crazy: piersi mnie bola jak cholercia jak sie napelniaja i do tego ciagle mam nawal :wściekła/y: co jest grane, dlaczego ja mam tak duzo pokarmu, chyba zwaruje i do tego mnie tak strasznie bola jak mi zimno :angry::angry::angry: Zawsze myslalam tylko o bolu sutkow a nie o takim bolu piersi, na to sie nie przygotowalam psychicznie.
 
Rudson - Jeśli przybiera odpowiednio to chyba nie ma potrzeby, co?!

Kaczusia - z tym zimnem to u mnie tak samo... brrr...
 
Rudson - możesz trochę dokarmiać i po tym od razu uruchomić laktator, żeby pobudzić piersi do wzmożonej produkcji - to pomoże - powinno pomóc po dwóch trzech dniach (myślę, że maksymalnie tydzień może to trwać) i będzie mu starczało mleczka.

Dziecko im większe, tym więcej potrzebuje i to jest normalne, że mu w pewnych okresach nie starcza. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest trzymanie dziecka przy cycku cały dzień - jeśli jest spokojne. A jeśli jest niespokojne i płacze to tak jak pisałam wcześniej - butla i laktator.

Rudson - ty nadal te przerwy takie długie robisz? Może to od tego masz mniej mleka?

Powodzenia
 
Renifer ja używam musteli......w czasie ciąży też używałam na brzuch i piersi ....i jakoś obyło się bez roztępów .....:tak:.....ale teraz .jak patrzę na mlekojada wiszącego na moich "uszach jamnika " tym razem nie liczę na cud ....ale przynajmniej mam świadomość ,że coś robię .....:-D
 
Dziewczyny ile wasze dzieci spedzaja jednorazowo przy piersi? zazwyczaj dajecie jednorazowo z obu czy z jednej tylko?

pytam bo ja nigdy nie wiem kiedy moja piers jest oprozniona skoro to flak...a podobno piers nigdy nie jest pusta i mala czasem tak masuje i masuje ze po jakims czasie znowu cos poleci...

Mam jeszcze pytanie co do snu...czy duzo wasze dzieciaczki spia w dzien? jak dlugie drzemki zazwyczaj ucinaja?

dzieki:-)
 
reklama


Mam jeszcze pytanie co do snu...czy duzo wasze dzieciaczki spia w dzien? jak dlugie drzemki zazwyczaj ucinaja?

dzieki:-)


Moja budzi się ok. 7 i czuwa do 11. Właściwie to nie czuwa, ale krzykiem domaga się noszenia! Czasami zdrzemnie się 10 - 15 min. Potem od ok. 11 do 15-15:30 śpi i do 20 znowu krzyczy, żeby ją nosic (i też zdarza się drzemka kilkuminutowa).
 
Do góry