reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Akcja -LAKTACJA !!!!!!!!!!!

mi koleżanki doradziły, żeby nie kupować dopóki nie zacznę karmić, bo może się okazać, że samoczynnie organizm wyreguluje laktację (one akurat miały to szczęscie)... a jakby co, to w Lublinie laktatorki leżą na półkach sklepowych, do kupienia od ręki.... ale jak u was Kaczusiu są takie "pierypały" z artykułami mamino-dziecięcymi, to sama miałabym niezłego gwoździa, co w tej sytuacji robić... bądź tu mądry i pisz wiersze..... :-p
 
reklama
Kaczusiu idź do sklepu dowiedź się czy maja w sklepie na stnie takie laktatory jakie ty bys chciała
i w razie potrzeby wyslesz meża i Ci kupi

ja nie używałam :-)
a w czasie nawału czyli tak po tyg od porodu siedziałam z pieluchą w ręku i sobie masowałam i ręcznie odciągałam
a trwało to 2 dni
więc jak dla mnie na dwa dni to zbędny wydatek

ale wiem że niektóre mamy maja problemy i to bardzo duże
więc dla nich to jest jak ZBAWIENIE

no i tu jest pytanie w której grupie bedzie KACZUSIA ?????

:-):-):-):-):-):-)
 
Ja tez o tym myslalam, ze moglabym sobie odciagnac i zostawic mala z tatusiem a sama wybrac sie na jakis aerobic albo cos :-) i nie martwic sie, ze malenstwo bedzie glodne. Rozmalwialam wczoraj z mezem i on tez jest bardziej przekonany do kupienia niz wynajmowania.

Bede chyba w sorde w moim ¨ulubionym¨ sklepie z pytaniem czy maja juz moj wozek to od razu bede sie dowiadywac jak to bedzie i z laktatorem.

Bardzo Wam dziekuje.
 
Też miałam taki plan, ale z Maćkiem nie wypaliło.
Mały od urodzenia nie chciał słyszeć o butelce, nieważne co w niej było.

I do tej pory ANI RAZU nie pił z butelki.
 
przypomniałam sobie że w okresie nawału pokarmu kiedy piersi dosłownie mi tryskały mleczkiem to chodziłam z pieluchą tetrową wsadzoną w stanik :sorry2::-D:laugh2:

a tak w ogóle to uwielbiam karmić piersią, Wika karmiłam przez 7 miesięcy, nie dało się dłużej bo tez miałam stresy na uczelni i coraz trudniej mi było podtrzymywać laktację , ale teraz zamierzam nawet do roku karmic piersią :tak:
 
Ja starszego karmiłam 13 miesięcy, a młodszego 7-8 miesięcy - za każdym razem przestawałam, bo byłam w ciąży i piersi mnie niemiłosiernie bolały.
Teraz zastanawiam się, jak młodszy zareaguje na konkurencję, bo jest bardzo zazdrosny o inne dzieci. Nie daje mi się zbliżyć do jakiegokolwiek dziecka, a jak widzi mnie bez biustonosza czy w głębszym dekoldzie to od razu chce na ręce i przytula się do mnie. Może będzie jeszcze chciał cycka ssać.
Mam nadzieję że nie będzie dużych problemów.
 
reklama
Mój Kacper nie omieszkał spróbować
i mówi że dobre mleczko ma mama
:-):-):-):-):-):-)

a ja nie miałam tym razem nawału pokarmu :cool:
a teraz nie mam do końca pełnych piersi są lekko miękkie przy każdym karmieniu
i właśnie się zastanawiam czy nie zaczać dopajać się herbatkami dla pobudzenia ??
 
Do góry