reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Akcja -LAKTACJA !!!!!!!!!!!

Basiu mysle, że takie herbatki nie zaszkodzą. Piłam je w dużych ilościach, szczegolnie na początku. I nigdy nie miałam szczegolnie duzo pokarmu, ale Maćkowi starczyło.
 
reklama
ja nie mówię że mu nie starcza
bo na razie jest OK
ale ja się z tym dziwnie czuję
jakoś psychicznie czuła bym sie lepiej jakbym miała tak jak przy poprzednich dzieciach piersi pełne mleczka po same brzegi ;-)

może jak zacznie zjadać dwie piersi to zaczną nabierać więcej ?

bo na razie jakoś mi dziwnie :elvis:
 
Moja mała teraz wypija za jednym "posiedzeniem" dwie piersi. poniwaz wczoraj musiałam jechac do szpitala - odciągnęłam całe mleko - było tego 90 ml... tyle tez wypija...

dziś poczułam, że powiększył mi się węzeł chłonny pod pachą, chyba lekko przeładowane cycuchy miałam... polecam laktator na takie chwile ;-)
 
Mój Kacper nie omieszkał spróbować
i mówi że dobre mleczko ma mama
:-):-):-):-):-):-)

a ja nie miałam tym razem nawału pokarmu :cool:
a teraz nie mam do końca pełnych piersi są lekko miękkie przy każdym karmieniu
i właśnie się zastanawiam czy nie zaczać dopajać się herbatkami dla pobudzenia ??

Basiu a Kubus ssie obie piersi na jedno karmienie?
 
Mój Jasiek też się najada .....czasami z jednej czasami z dwóch piersi .....na jednym posiedzeniu .Nie mam specjalnie wielkich twardych piersi .....i trudno mi ocenić ile faktycznie mały tego mleczka wypija ....jeszcze nie miałam okazjii skorzystać z laktatora i tego sprawdzić :no:. Ale wnioskuję ,że z pokarmem u mnie nie najgorzej bo Jasiek przybiera na wadze i sam kończy pić jak jest najedzony . Piję harbatki" Hippa" wspomagające laktację ......na pewno nie zaszkodzą a pomóc mogą .....oprócz tego wypijam minimum 2 litry wody mineralnej to podobno też ważne wg.norweskich położnych ;-):tak:
 
mam nadzieje że masz rację MISIU
ale stwierdzam fakt że troche dziwnie sie czuję
no i dobrze że JASIEK też czasami zjada jedną to mnie troche uspokaja :tak:
a on zaraz będzie miał miesiąc :-)
 
reklama
Ja na razie na brak pokarmu nei moge narzekac :tak: a raczej na nadmiar. Wczoraj mialam dosc spania w staniku no i mnie totalnie zalalo :zawstydzona/y:
Pierwsze dni karmienia to byl koszmar, jakos zle mala przykladalam do piersi i mi tak wymeczyla sutki, ze jak mialam ja karmic to ryczalam z bolu :sorry:
Maz kupil mi nakladki na sutki i teraz jest juz lepiej. Kupilm sobie tez laktator, tylko taki reczny bo koszt tego elektrycznego jest stanowczo za wysoki.

Dobrze ze pisalyscie o tej kapuscie, naprawde dziala i czulam sie o wiele lepiej po jej zastosowaniu :-)
 
Do góry