reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Akcja NOCNIK !!!

reklama
wiecie co....
Hania od miesiaca robi siusiu i kupke na kibelek,do nocniczka,na trawke ,zalezy od sytuacji.Nawet przy biegunce,wolala przed,a nie po!!
Ciesze sie razem z Hania :)
 
Może macie pomysł :confused: jak nauczyć Mata robienia kupy do nocnika, bo mi już ręce opadają :wściekła/y:
siusiu robi już prawie od 2 m-cy a kupa za każdym razem ląduję w majtach, jak czuje że chce kupkę to wtedy siada na nocnik lub sedes co min. ale zaraz wstaje jak oparzony nie daję sobie wytłumaczyc żeby posiedział dłuższą chwilkę i się pocisnął, potem ucieka do kąta i robi do majtek :-( próbowałam posadzić go wtedy na nocnik to dostaje histeri i przestaje robić i dorabia póżniej lub blokuje się na 2-3 dni i dopiero wtedy zaczyna się jazda bez trzymanki :no:
aha jak robi codziennie to nie ma obstrukcji więc raczej go nie boli.
 
Loju ja niestety ale nie pomoge bo u Nas to jeszcze z siusianiem sa problemy :baffled: ... w weekend jest nawet nieżle .. ale w tygodniu ... :sorry2: ... rano siusiu do nocnika (czasem nawet i kupka ;-)) a w poludnie gdzie popadnie :baffled: ... a zostaly Nam tylko 2 miesiace :szok:
w sierpniu 2 tyg. urlopu i nie ma bata ... skonczymy z pampersami
 
Najlepszy sposob na oduczenie dziecka sikania w pieluchy?- wyslac je na tydzien do babci...;-)
Zostawilam pieluchosikacza, dla ktorego nocnik to wrog najwiekszy a odebralam mala panne w suchych majtkach, wolajaca siku i robiaca kupke do nocnika:-)

Wczoraj wieczorem byl krzyk, bo nie chciala pieluszki na noc, ok. 3 zsikala sie, ale chyba bylo jej wstyd, bo nie pozwolila mi sprawdzic i nie dala sie przebrac:nerd: Dzis ma pieluszke, zobaczymy, czy rano bedzie sucha.
 
kajenka skoro corcia w dzien nauczyla sie robic do nocnika to z wlasnego doswiadczenia ci powiem ze nie warto zakladac pieluchy na noc.kup folie pod przescieradlo(ona kosztuje grosze)moj michas zsikal sie 3 raz do lozka po odstawieniu pampersow.za 3 razem po zsikaniu sie obudzil sie i zaczal plakac ze nasikal do lozka..potem za jakis czas jeszcze dwa razy mu sie zdazylo bo przeziebil pecherz ale juz wtedy tak sie wstydzil tego ze nie chcial mi dac poscielic jego lozka.synek mojej bratowej tez jest w podobnym wieku.w dzien wola ze chce na nocniczek(od ponad pol roku)a w nocy nakladaja mu pampersa.teraz jak chciala polozyc go spac bez pieluszki to histeria byla taka ze sie w glowie nie miesci.ta sytuacja trwa juz drugi miesiac.takze lepiej chyba odrazy uczyc ze spimy tez bez pampersa tym bardziej,ze pisalas ze corcia wygladala na zawstydzona tym ze nasikala w lozko.zycze powodzenia
 
reklama
Kajenko chciałas powiedzieć do Waszej babci ;-) - kiedy moge przyprowadzić Dawidka?? :-D:-)

a na poważnie .. Dawidek od dzisiaj w złobku w majtkach :szok: - same opiekunki wyszły z inicjatywą :tak:-a ja też postanowiłam ostro sie wziąść za odpampersowywanie ... pampersy zostały oddane i w nocy tez ich nie bedzie ... jak pisze michalzuzia ... cerata pod prześcieradło i zobaczymy ... :sorry2:
 
Do góry