reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

akta sprawy

alina_alina

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2010
Postów
35
Miasto
W-wa
witam

jestem po sprawie alimentacyjnej pierwszej będe miała kolejną. wiem że moge zajrzeć do akt czy będą tam też moje zenznania oraz pozwanego?? czy mam do tego wgląd?

wiem że podczas sprawy pomyliłam się podając peną informację (pod wpływem nerwów źle coś wyliczyłam) czy będe mogła sprostować tą informację tzn chodzi mi o to czy mogę podczas sprawy kolejnej sama powiedzieć ze chciałbym cos sprostować ???
 
reklama
Jako strona ma Pani prawo wglądu do akt. Moze Pani sprostować swoje zeznania, ale to sąd oceni czy błędne zeznania były efektem nerwów czy celowym wprowadzeniem w błąd.
 
Do góry