reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

AKTUALNA LISTA MAMUŚ SIERPNIOWYCH A.D. 2006 :)

Witajcie suwaczek nie moj nie wiem skad sie wzial pomozcie go usunac:no: Leyna a moja data i Misia 24.08 MICHALINKA :-) Ewa witaj pewnie ze sie poznamy przeslij foty malej to porownamy ale tak na to nie patrz bo jak sie urodzila miala 64cm heee:tak:
 
reklama
witaj pati!! jeszcze się nie znamy ale na pewno poznamy bliżej:-):-):-)
w czasie Twojej nieobecności, na wniosek dziewczyn admin utowrzył dla nas "dział zamknięty", w którym można pokazać zdjęcia słoneczek oraz wyżalić się i nie tylko na wątku samopoczuciowym, żeby wejść do tego działu trzeba mieć dostęp:tak:
proponuję żebyś na razie wklejała tutaj zdjęcia ślicznej Michalinki:-) dostęp do działu zamkniętego dostają dziewczyny, które w miarę regularnie zaglądają i klikają na forum, więc wszystko przed Tobą:-)
poopowiadaj jak radzisz sobie z tą alergią, to musi być straszne:no:
 
Witam Wszystkie Mamusie! Jestem mamą 14 miesięcznej Wiktorki. Nie potrafię jeszcze poruszać sie po forum :zawstydzona/y: mam nadzieje, że pozwolicie mi zadomowić się u Was. No i suwaczek mi się nie wyświetla:dry:

Pozdrawiam Wszystkich gorąco !!
 
Witajcie Kaja i Wiktoria, zapraszamy na inne watki. A suwaczek Ci sie nie wyswietla bo masz nieco zle wklejony i wogole nie ten suwaczek. Masz na roczek a ppowinnien juz byc na dwa, bo ten pokazuje ze malutka ma dopiero troche ponad dwa miesiace. Pozdrawiamy i jeszcze raz witamy.
 
reklama
Do góry