reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

AKTUALNA LISTA MAMUŚ SIERPNIOWYCH A.D. 2006 :)

reklama
czesc jestem nowa i bardzo chciałabym sie wpisać na listę mamuś sierpniowych ale nie wiem gdzie nie mogę się za bardzo tu rozeznać czy może ktoś mi pomóc bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje:zawstydzona/y:
 
Lelka witamy:-). Na liste trafisz dopiero jak juz znami troszke popiszesz. Na tej liscie sa mamy ktore aktywnie udzielaja sie na naszym forum. Tak wiec zapraszamy na inne watki i do aktywnego udzielania sie na sierpniowkach ;-). A tak na dzien dobry mozesz napisac nam co nieco o sobie i o swoim dzidziusiu :tak:, oczywiscie jesli chcesz.
 
reklama
dzieki za poinformowanie niestety nie zawsze mam czs by tu zajrzec no i na razie urzyczam kompa od szwagra.Co moge powiedziec o nas.Moj synek urodzil sie 31.07.2006r. ma na imie Kevinek i jest bardzo wesołym dzieckiem juz jako dwu miesięczne dziecko jak to lekarka stwierdziła śmiał sie pełną gębą.Jest bardzo żywiołowym dzieckiem wszędzie go pełno,ale musi wciąż czuc obecnosc mamy.Ja mam na imie Ewelina mam 23 lata,poród u mnie trwał 12,5 godziny polozne mowily ze ksiazkowo. I choc wyzywalam w tym dniu na mojego meza co mi zrobil i ze wiecej dzieci miec nie chce ten dzien wpominam dosc czesto bo jest on moim najszczesliwszym i najpiekniejszym dniem:-) Gdyby nasza sytuacja finansowa na to pozwolila moglabym miec gromadke dzieci oczywiscie z opiekunka do pomocy:-)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie pa;-)
 
Do góry