reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

AKTUALNA LISTA MAMUŚ SIERPNIOWYCH A.D. 2006 :)

WITAJ KASANGA ja takze jestem z Krakowa i termin mam na 9 sierpnia :) !!!!
moze wyladujemy na jednej porodowce :)
pozdrawiam
 
reklama
Dominique, mam propozycje - napisz do moderatora z prosba o umieszczenie tego tematu na samej gorze, bedziemy wtedy liste sierpnioweczek mialy na dzien dobry zawsze dostepna :D
 
Cześć Dziewczyny! Pozdrawiam wszystkie sierpniówki :))) Ja będę mamą 21 sierpnia. Synek Stasio :)) niestety mamy zagrożenie wcześniakiem i leżymy... lewy boczek, prawy boczek... pozdrawiam wszystkich ciepło i bardzo się cieszę, że jest takie forum :))) mam nadzieję, że dołączycie mnie do listy sierpniówek (warszawska sierpnióweczka) :))
 
reklama
superancko, że trafiłam na sierpniówki :) może któraś z Was zdecydowała się już gdzie rodzi? Ja wybrałam Karową, ale bardziej ze względów medycznych niż estetycznych - byłam tam już dwa razy operowana i znam ten szpital. Jedno wiem - miło pewnie nie będzie, ale w mojej sytuacji bezpiecznie. Poza tym to pierwszy maluch, synek i nie mogę tego spaprać. Tak teraz kopie, że mi chyba laptopa z brzucha zwali :)) bo ja niestety muszę leżeć :(

do zeszłego tygodnia jeszcze pracowałam, remontowałam z mężem dom, a tu bach...awaria. Trochę jestem tym przytłoczona -nie leniuchowaniem :))) mniamć...to fajne! ale tym, że nie bardzo wiem jak sobie z maleństwem radzić... trochę liczyłam na szkołę rodzenia, a tymczasem nie mogę chodzić. Np nie mam pojęcia jak wygląda pielucha tetrowa i czym różni się od innej (dla ułatwienia dodam, że nie jednorazowej, bo te odróżniam po dużych paczkach :)) w życiu nie miałam doczynienia z niemowlakiem... ech dziewczyny...

skąd wiadomo, że się to "będzie wiedziało" jak mnie wszyscy zapewniają?! acha i napiszcie czy mówicie do brzuszka?! kocham to moje maleństwo, ale jakoś mi tak dziwnie... no i te ubranka...próbowałam wbić w nie misia, ale mi dwa razy spadł na podłogę, a poza tym urwał się zatrzask...po nocach mi się śni jak lotem orła mój maly synek wyślizguje mi się utaplany w oliwce i ląduje na podłodze mojej nowej łazienki.... czy tylko ja mam takie obawy czy może któraś z Was też?! Pozdrawiam serdecznie z identycznej kanapy jak prezentuje na zdjęciach salonu jedna z sierpniówek 2005. zapewniam Was, że w użytkowaniu wygląda tysiąc razy gorzej....a po moim leżeniu jeszcze tragicznej (Ps może wiecie jak wywabić lody czekoladowe ze sztruksu?!)
 
Do góry