reklama

Aktywna ciężaróweczka w Stolicy - czyli gdzie na joge, pilates, basen w ciąży?

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez nikiforka, 2 Grudzień 2009.

1. nikiforka

nikiforka W lesie :)

Witajcie dziewczyny!!
    Jestem w 11 tygodniu ciąży i jak zapewne każda z Was chciałabym zachować dobrą formę w ciąży, nie przytyć zbyt dużo, wyglądać kwitnąco :) aby tego dokonać trzeba od czasu do czasu trochę się poruszać :tak::tak: Jestem na etapie szukania zajęć. Bardzo bym chciała chodzić na aqua-aerobik ewentualnie jogę ale nie wiem jakie kluby są godne polecenia w Stolicy. Mieszkam na Pradze Północ może któraś z Was chodzi lub chodziła na jakieś zajęcia w tej okolicy? Oczywiście mogą być inne dzielnice najwyżej będę jeździć dłużej :)
    Bardzo proszę o podpowiedzi, tych klubów jest tak dużo, że na prawdę trudno coś wybrać:sorry::sorry:

2. nikiforka

nikiforka W lesie :)

Podbijam wątek :) Na prawdę żadna z Was nie może mi nic polecić?

3. reklama
  4. Makiwi

Makiwi Zaciekawiona BB

Codzienne zajęcia dla ciężarówek są w centrum jogaklub, na Chałubińskiego w okolicach Dworca Centralnego i Hotelu Marriot JOGA KLUB. Niestety prawie wszystko w godzinach pracy.
    Joga kobieca, odpowiednia tez dla kobiet w ciąży jest też na Powiślu Joga na Foksal i Joga na Długiej - praktyka jogi w centrum Warszawy - Akademia Jogi, odbywa się w środy o 15.30 oraz w soboty o 12.30

Obydwa miejsca polecam, z tymże jogaklub jest bardziej w ciężarówkach wyspecjalizowany.

5. Akademia Edukado

Akademia Edukado Początkująca w BB

My możemy zaprosić wszystkie zmęczone mamy, pragnące odpoczynku, odprężenia i relaksu na masaże dla kobiet w ciąży:)

Niestety zajęcia w ramach: Klub aktywnej mamy zostały wycofane... może jeszcze kiedyś wrócą do naszego planu zajęć.

6. zadora

zadora Fanka BB :)

ja od początku ciąży chodzę na basen na Warszawiankę na Puławskiej (przede wszystkim są tam szerokie tory i mniejsze prawdopodobieństwo kopnięcia...). Polecam ten basen:)

7. artezja

artezja Mama "Ktosia"

bardzo chciałabym zacząć ćwiczenia dla kobiet w ciąży na basenie. Wiem że takie zajęcia są na pływalni nowa fala przy ul Garbińskiego 1
    może znacie więcej takich miejsc? ważne jest to aby basen był czysty :D

8. zadora

zadora Fanka BB :)

zajęcia dla kobiet w ciąży prowadzone są również na basenie "muszelka" na targówku przy ul. Balkonowa 2/4.

9. forever_young

forever_young Niemłoda mama Młodej

Poszukuję zajęć nie z jogi w tygodniu w godzinach popołudniowych - Północe Śródmieście bliska Wola lub Żoliborz - przekopałam internet i nic :no:

10. reklama
  11. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

Dziewczyny,ja mogę Wam polecić fajne miejsce na Ochocie-
    http://www.jestem.info.pl/
    I co ważne ,spokojnie można przychodzić równiez na zajęcia mam z dziećmi-fajne godzinki bo przed południowe.I mysle jeszcze istotna kwestia-to taka,że zajęcia prowadzi Yo Sakai,kobieta,japonka,która sztuke pilatesa można powiedzieć ma niemal we krwii.

12. soojka

soojka Zaciekawiona BB

Ja chodzę od prawie dwóch miesięcy na jogę i jestem zachwycona - czuję się lepiej, plecy przestały mnie boleć, fantastyczna sprawa! Prowadząca jest niesamowita, naprawdę wie, jak prowadzić zajęcia, zwłaszcza, ze chodzę do normalnej grupy, nie dla ciężarnych i specjalnie dla mnie modyfikuje pozycje, żeby były dla mnie dobre :)

Poleć forum