reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywna ciężaróweczka w Stolicy - czyli gdzie na joge, pilates, basen w ciąży?

reklama
Joga (w ciąży - od 15 tygodnia oraz po ciąży - mama z dzieckiem od 6 tygodnia po porodzie) w stolicy oferują:

szpital św Zofii
szpital Dzieciątka Jezus
szkoła Nardodzin Jeannette
Astanga Studio

Wszystkie zajęcia prowadzi dyplomowana i jedyna nauczycielka Britisg Wheel of Yoga w Polsce. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronach ww miejsc oraz na stronie iidyoga.com :-)
birth.jpg Preg.jpgBWY Teacher Logo.JPG
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny!
Ja polecam zajęcia Pilates dla kobiet w ciąży prowadzone przez Diamond Pilates w Warszawie! Uczeszczałam tam na specjalne zajecia grupowe dla kobiet w ciazy, a teraz juz po ciazy dolaczylam juz do normalnej grupy :) Swietne trenerki i mila atmosfera! Polecam :)
 
Witajcie,
gorąco polecam muzykoterapię dla kobiet w ciąży, super relaksuje mamusię i stymuluje dzidziusia. Jest kilka miejsc w Warszawie, gdzie odbywają się zajęcia. Informacje i zapisy pod numerem tel.: 608 490 499
 
Czy wiecie może, gdzie organizowane są zajęcia na basenie dla kobiet w ciąży?

Niby basenów tutaj jak mrówków, ale google wyszukał mi tylko daleką Wolę i Bródno
angry.gif
Dojazd do obu tych dzielnic nie wchodzi dla mnie w grę, z kolei takie smętne pływanie samej od jednego końca do drugiego strasznie mnie nudzi... Najchętniej zapisałabym się na jakieś fajne zajęcia (głównie interesuje mnie Mokotów, Ursynów, Śródmieście, Ochota) z innymi ciężarnymi, przynajmniej w przebieralni byłoby o czym pogadać
wink2.gif
 
Hej, odświeżam temat. Ktoś poleca jakieś miejsce na jogę dla kobiet w ciąży w Warszawie albo online?
 
reklama
Gdyby było coś online, to też by mi się przydało, praca przy kompie już mi daje się we znaki, a tygodnie lecą :/
Ja wypatrzyłąm online jogę dla ciążówek. Kupujesz jakby karnet i dostajesz filmy chyba dwa razy w tyg., co by nie było bardo nudno. Jeszcze nie próbowałam, bo przed ciążą lubiłam mocne aktywności, szybkie i cięższe ćwiczenia i ta joga mnie troche straszy, bo wydaje mi się to mega nudne... ale chyba się przełamie, żeby w ogóle się ruszyć coś. Aleeee gdyby ktoś cos innego wyczaił to ja chętnie tutaj przystanę i poobserwuję. Pozdrawiam!
 
Do góry