reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywna ciężaróweczka w Stolicy - czyli gdzie na joge, pilates, basen w ciąży?

nikiforka

W lesie :)
Dołączył(a)
31 Lipiec 2009
Postów
111
Miasto
Abstrakcyjne miasto
Witajcie dziewczyny!!
Jestem w 11 tygodniu ciąży i jak zapewne każda z Was chciałabym zachować dobrą formę w ciąży, nie przytyć zbyt dużo, wyglądać kwitnąco :) aby tego dokonać trzeba od czasu do czasu trochę się poruszać :tak::tak: Jestem na etapie szukania zajęć. Bardzo bym chciała chodzić na aqua-aerobik ewentualnie jogę ale nie wiem jakie kluby są godne polecenia w Stolicy. Mieszkam na Pradze Północ może któraś z Was chodzi lub chodziła na jakieś zajęcia w tej okolicy? Oczywiście mogą być inne dzielnice najwyżej będę jeździć dłużej :)
Bardzo proszę o podpowiedzi, tych klubów jest tak dużo, że na prawdę trudno coś wybrać:sorry::sorry:
 
reklama
Codzienne zajęcia dla ciężarówek są w centrum jogaklub, na Chałubińskiego w okolicach Dworca Centralnego i Hotelu Marriot JOGA KLUB. Niestety prawie wszystko w godzinach pracy.
Joga kobieca, odpowiednia tez dla kobiet w ciąży jest też na Powiślu Joga na Foksal i Joga na Długiej - praktyka jogi w centrum Warszawy - Akademia Jogi, odbywa się w środy o 15.30 oraz w soboty o 12.30

Obydwa miejsca polecam, z tymże jogaklub jest bardziej w ciężarówkach wyspecjalizowany.
 
My możemy zaprosić wszystkie zmęczone mamy, pragnące odpoczynku, odprężenia i relaksu na masaże dla kobiet w ciąży:)

Niestety zajęcia w ramach: Klub aktywnej mamy zostały wycofane... może jeszcze kiedyś wrócą do naszego planu zajęć.
 
Witajcie dziewczyny!!
Jestem w 11 tygodniu ciąży i jak zapewne każda z Was chciałabym zachować dobrą formę w ciąży, nie przytyć zbyt dużo, wyglądać kwitnąco :) aby tego dokonać trzeba od czasu do czasu trochę się poruszać :tak::tak: Jestem na etapie szukania zajęć. Bardzo bym chciała chodzić na aqua-aerobik ewentualnie jogę ale nie wiem jakie kluby są godne polecenia w Stolicy. Mieszkam na Pradze Północ może któraś z Was chodzi lub chodziła na jakieś zajęcia w tej okolicy? Oczywiście mogą być inne dzielnice najwyżej będę jeździć dłużej :)
Bardzo proszę o podpowiedzi, tych klubów jest tak dużo, że na prawdę trudno coś wybrać:sorry::sorry:

ja od początku ciąży chodzę na basen na Warszawiankę na Puławskiej (przede wszystkim są tam szerokie tory i mniejsze prawdopodobieństwo kopnięcia...). Polecam ten basen:)
 
bardzo chciałabym zacząć ćwiczenia dla kobiet w ciąży na basenie. Wiem że takie zajęcia są na pływalni nowa fala przy ul Garbińskiego 1
może znacie więcej takich miejsc? ważne jest to aby basen był czysty :D
 
bardzo chciałabym zacząć ćwiczenia dla kobiet w ciąży na basenie. Wiem że takie zajęcia są na pływalni nowa fala przy ul Garbińskiego 1
może znacie więcej takich miejsc? ważne jest to aby basen był czysty :D

zajęcia dla kobiet w ciąży prowadzone są również na basenie "muszelka" na targówku przy ul. Balkonowa 2/4.
 
Poszukuję zajęć nie z jogi w tygodniu w godzinach popołudniowych - Północe Śródmieście bliska Wola lub Żoliborz - przekopałam internet i nic :no:
 
Ja chodzę od prawie dwóch miesięcy na jogę i jestem zachwycona - czuję się lepiej, plecy przestały mnie boleć, fantastyczna sprawa! Prowadząca jest niesamowita, naprawdę wie, jak prowadzić zajęcia, zwłaszcza, ze chodzę do normalnej grupy, nie dla ciężarnych i specjalnie dla mnie modyfikuje pozycje, żeby były dla mnie dobre :)
 
reklama
Wszystkim przyszłym mamom polecam Studio Jestem na Ochocie. Ja chodze tam na power pilates, ale sa też grupy dla kobiet w ciąży. Zajęcia prowadzi Michalina, absolwentka Uniw. Medycznego. Mogę ja polecić z czystym sumieniem, pomimo wyglądu dziecka jest profesjonalistką. na zajęcia trzeba umówić się telefonicznie 600.923.373. Wszystkie grupy sa kameralne max 5 osobowe, więc za cenę zajęć grupowych mamy prawie indywidualne ćwiczenia.
 
Do góry