reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywna mama: w ciązy i po porodzie :)

Ja miałam długo problemy się przełamać by zacząć biegać lecz udało mi się moje lenistwo pokonać. Zaczęłam strasznie ciężko biegałam dwa kilometry zadyszka brak sił. Doradzili mi żeby sobie kupić wygodne obuwie i strój będzie mi lepiej i przyjem,nie to tak zrobiłam za parę groszy kupiłam. Było co raz lepiej motywacja się rodziła więc biegałam trzy razy w tygodniu. Moje buty sie rozwaliły strój też więc postanowiłam po paru miesiącach zainwestować w dobre obuwie no i kupiłam w ciemno http://www.butydobiegania.pl powiem wam że poczułam większy komfort przy tych butach i faktycznie można biegać bardzo długo. Może też coś dla siebie znajdziecie.
 
reklama
Do góry