reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywna mama: w ciązy i po porodzie :)

reklama
Blerka hmm...Ja za tym tesknilam. Mój mąż wychodzi co drugi dzień, więc mam z tym cały czas styczność. A wczoraj z domu wygonil mnie wynik na wadze, +2kg! Ciążowe zostały mi 3 i te 2 które przybrałam ostatnio. Szok, trzeba zebrać dupe
 
Ja tez musze zebrac dupe w troki i zaczac cwiczyc. Ale cos czuje ze w tym tyg ciezko bedzie bo mam duzo spraw na glowie.
Ale w ostatni tydzien pazdziernika Maja zaczyna zostawac w przedszkolu 7 godz wiec teoretycznie powinnam miec ciut wiecej czasu.
Narazie chce zaczac brzuszki i cos na tylek. Serie po 5-10 min bo wiecej czasu pewnie nie bede miala
 
Biedny mój mąż... wczoraj znowu wyskoczyłam na 7 km. Jak wracałam to już słyszałam Jozia na korytarzu. Ale M się nawet nie zająknie. Ciesze się, że mam w nim wsparcie
 
Akuku mojemu M po prostu tez zależy bym schudła hahaha. A tak na serio to On tez chodzi biegać i byłoby nie fair gdybym ja nie mogła ☺
 
Kruszka mojemu m niby nie zalezy ale kasi jak biore slodkie heh.. np nie jem kilka dni zadnych slodyczy.. a wieczorem cos sobie eezme a m ..ale ty duzo slodyczy jesz.. heheh
 
Wczoraj nie wyszłam biegać, bo M późno wrócił. Dobrze, że mnie uprzedził to Odpaliłam Ewke i ledwo zipiac zrobiłam killera.
A jak Ważę ćwiczenia?
 
ja wczoraj bylam na wizycie u ginekologa, ze wgledu na duze szycie krocza. wszystko w porzadku wiec od dzis ruszylam na 100%. 20 min biegu, silownia z trenerem, cardio, 20 min biegu i do domu. planuje wymyslec cos innego, bo jesyem troche znudzona, ale zostalo mi 5 kg z 22 wiec i na diecie poerwszy raz w zyciu od dzis jestem :))
mam nadzieje, ze dajecie rade i macie wiecej samozaparcia niz ja! :))
 
reklama
Do góry