reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywna mama: w ciązy i po porodzie :)

Lilija fotke zrobie dziś wieczorem, poproszę M, by mi pomógl.
Cwiczenia zrobiłam dopiero dziś, bo nie czulam sie wczoraj najlepiej. Najpierw zestaw Angeliki, 10 min przerwy i Mel B. Szybko zleciało, ale ogien byl, wow!
 
reklama
Kruszunia i jak tam ?:)))) Mnie nadal przy cwiczeniach boli, ale wczoraj robiło mi sie łatwiej niz przedostatnio :)
 
Dziewczyny uwazajcie na te ćwiczenia... Jeśli nie byłyscie się zbyt aktywny przed ciąża to serio trzeba uważać. No chyba ze cwiczylyscie sporo przed ciąża?
 
Ciągnę to, 10 min to nie dużo jak na taki hard core.
Chwile odpoczywam po Angelice i dalej

Wiola odpowiem za siebie, byłam aktywna przed ciąża, bieganie, Chodakowska, basen, 5-6x w tygodniu.
 
Kruszka aaa to jak byłaś tak aktywna to super! Podobno to nawet niewskazane nagle przestać ćwiczyć, oczywiście jeśli zdrowie pozwala. Zresztą ciężko by było tak nagle przestać. A powiedz chodzisz na basen?
 
Chodziłam, ale przerwałam ze względu na przeziębienie. Zamierzam na dniach wrócić do tego rozluzniajacego sportu. W domu łatwiej mi ćwiczyć, a wyjście na basen to zawsze jeszcze dojazd itp, a M tez chce chodzić
 
Wczoraj czytałam w broszurce dla kobiet w ciązy, że powinno się unikać publicznych basenów w ciązy ze względu na infekcję... zgłupiałam,bo z jednej strony basen jest wskazany, a z drugiej infekcje.
 
Tak Lilija, dlatego w ciazy z Franem Nie chodziłam, bałam sie. Teraz już nie mam tych obaw, zakładam tampon i heja. Moj gin nie pozwala korzystać z publicznego jakuzzi, tam podobno najłatwiej o infekcje, a i temperatua nie zawsze odpowiednia dla ciężarnej. Zreszta wypowiadał sie na ten temat w piątek w PnS :-)
 
boziu, boziu! i jak tu zawitalam! do najciezszego watku :errr::errr: haha

otoz... moj cellulit mnei przerazil :p gruby, piekny, wypasiony.... chmurka na centymetr glebokosci (chmury burzowe raczej:szok::szok:! ) ;-)
no... zatem psze panie, prosze was o jakies cwiczenia tylko i wylacznie na nogi. zeby absolutnie nie obciazaly mi w najmniejszym nawet stopniu podbrzusza.
szyjka 4cm, nosic nic nie moge, ale lekarz mowi,ze nogami pomachac moge (oczywiscie adekwatny telefon wykonany :-D ) zatem.... co tam macie dobrego dla babuni :D o! i na zyly mi pomoze! w koncu musze sie prezentowac jakos po porodzie ::-)

i jem! juz moge i jem w miare normalnie.
 
reklama
basenow publicznych serdecznie nie znosze odkad moje dzieci pozarazaly sie kurzajkami, a ja nie mam juz infekcji od czasu NIE codzenia na owe.
 
Do góry