reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywna mama: w ciązy i po porodzie :)

reklama
Kupiłam masazer pod prysznic, użyłam raz. Boli to to :-/ Ja to nie wierzę, ze uda mi się kiedyś tego pozbyć :'(
 
Kruszka - kiedyś ćwiczyłam równy miesiąc z Mel B i wierz mi- bylo widać mniej celulitu!!
 
Naprawdę! Też w to nie wierzyłam, bo zawsze mi sie wydawało,że te co ćwiczą celulitu po prostu nie mają ze względu na predyspozycje!! Ale sprawdziłam osobiście- myślę,że tak kilka miesięcy ćwiczeń z Mel B (10 minut dziennie na pośladki -tylko te robiłam ale dodatkowo warto myślę z 10minut na nogi) zdziałają cuda :)
 
Ostatnia edycja:
Kruszka - kiedyś ćwiczyłam równy miesiąc z Mel B i wierz mi- bylo widać mniej celulitu!!

Jejku jaka ja mam cicha nadzieje,ze po tych ćwiczeniach to zauważę. Ostatnio na stronie Chodakowskiej dziewczyna wrzuciła zdjęcie tyłka po miesiącu ćwiczeń specjalnie na pupę i była różnica. Właśnie bez cellulitu prawie! Ach ach

Mysle, że może jak po porodzie będę regularnie biegać to tez będzie lepiej. Za rok półmaraton warszawski jest moj.
 
polmaraton, cos do czego nigdy sie nei zabiore :-) moge isc 45km dziennie (co roku w polsce robimy tai spacer w ciagu jednego dnia :-)) ale bieganie... nooooo way! nie umiem oddychac, bola mnie piszczele. biegam tylko i wylacznie gdy jestem wsciekla i roznosi mnei agresja i zal.:baffled:
 
A ja mam tak,że na poczatku biegania nie chce mi sie ruszyć- cięzko wyjść- pierwszy-drugi-trzeci dzień, a poźniej jak sie rozbiegam to jest super
 
reklama
lilija, ale chociaz biegasz. a ja jak nei jestem wsciekla NIE UMIEM biegac, a to sie dlawie, a to piszczele bola, a to cos tam innego. no za chiny ludowe nie idzie mi. (oczywiscie wiem,ze to w mojej glowie, ale myslicie,ze umeim sie przekonac ze 'kocham bieanie' a gdziezby.... )

konno je
zdzilam 5h, chodzenie tez, bez problemu, jestem dlugodystnsowcem, ale rytmu nie umiemw bieganiu zlapac, za duzo dolegliwosci pobocznych hahahhahaa.
 
Do góry