reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywne mamuśki :)

wymyśliłam dziś że do przychodni na wyniki pojade rowerem to tylko 2 km od domu. W końcu do czasu az dowiedzialam sie o ciązy (7 tyg) caly czas tak się poruszałam. A że przychodnia niedaleko i jestem już 14tydz nie może nic się stać. Tylko okazało się ze laboratorium to oni mają otwarte tylko we wtorki i czwartki. I jak już tak stalam z tymi siuskami w pojemniku stwierdziłam ze jade do głownego laboratorium. I zamiast zrobić 2 km w dwie strony, zrobiłam 7 :) W drugą strone czułam już zmęczenie, ale było warto i od teraz będę poruszać się tylko rowerem :)
Ja ostatnio pojechałam rowerem zaledwie z pol km do apteki, bo mam bardzo blisko:p ale super uczucie tym bardziej że dawno tego nie robiłam :) czasem też się wybiorę na jakąś przejażdżkę ;) obecnie 17t5d :)
 
reklama
Ja też większość rzeczy załatwiam na rowerze. Młody uwielbia jeździć w przyczepce więc często jeździmy na krótkie wycieczki. A czasem na dłuższe, weekendowe wyprawy po naszym Beskidzie Niskim :D

To zdjęcie sprzed tygodnia :)

DSC064311.jpg
 

Załączniki

  • DSC064311.jpg
    DSC064311.jpg
    889,2 KB · Wyświetleń: 267
Juz dawno miałam tu pisac ja chwile przed ciąza zaczęłam ćwiczyć z Mel B - uwielbiam ja, ale pózniej praca wiec nie było kiedy, bo praca na wieczory,
Ale wiem jedno
Nie wiem jak to zrobię ale jak urodzę musze sie zaprzeć [emoji33][emoji33][emoji33] i do lipca zrzucić co nie co;
Dziewczyny kiedy zamierzacie ćwiczyć jeśli macie cc??
A i ostatnio oglądałam ten filmik
Lubie ja ;)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry