reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywne Mamy z Radomia

Lista:
-dorotka.1 + Julia ( 3 -latka)
- niekat + Oliwia ( 6 l) i Marcel ( 2,5 l)
- Justa_82 + Amelka ( 1,5 l)
- donkat + Julitka ( 3 l)
- filwinka + Antoś ( 1,7 l)
- netka1 + Kubuś ( 3 l)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj i ja chyba niepotrzebnie zaokrągliłam wiek Kuby bo on ma teraz 2,8 l.
A jakby co to można będzie przyjść na spotkanie bez dziecka???
 
Netka, czy przyjdziesz z dzieckiem czy bez zależy od Ciebie.
Myślę , że zdecydujesz po tym gdy wrzucę wam info o tematyce warsztatów.
Na razie czekam na odpowiedź. Niestety wakacje maja to do siebie ,że wszystko idzie w wolniejszym tempie.
 
Justa hmm mój Krzyś jest duży ale na 3 latka to on jednak nie wygląda ;-):-D:-)

oni są tacy do siebie podobni.... :rolleyes2::rolleyes::unsure::wink::wink::wink::-D
Netka, czy przyjdziesz z dzieckiem czy bez zależy od Ciebie.
Myślę , że zdecydujesz po tym gdy wrzucę wam info o tematyce warsztatów.
Na razie czekam na odpowiedź. Niestety wakacje maja to do siebie ,że wszystko idzie w wolniejszym tempie.
no to czekamy.:tak:
 
W związku z tym ,że mamy wakacje i osoby prowadzące Stonoge i Gąskę Balbinkę oraz wykładowcy współpracujący sa na urlopach to wznowimy działania w 3 tygodniu sierpnia tak więc spotkanie odbyłoby sie pod koniec sierpnia lub na początku września.
 
reklama
Do góry